Praca FRYZJER(NR 7012) Bydgoszcz Zakład Fryzjerski Dorota Sadka

Stanowisko: FRYZJER(NR 7012)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: stryżenie męskie, strzyżenie damskie, koloryzacje, rozmowy z klientami i strzyżenie dzieci, koki - upięcie

Data publikacji: 2016-09-27

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Zakład Fryzjerski Dorota Sadka

Skarżyńskiego 5, 85-791 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
stryżenie męskie, strzyżenie damskie, koloryzacje, rozmowy z klientami i strzyżenie dzieci, koki - upięcie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER(NR 7012)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie w zawodzie fryzjer, wymagane 2-latnie doświadczenie zawodowe w ciągu ostatnich 5 lat, aktualne szkolenie, kursy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Zakład Fryzjerski Dorota Sadka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 604-799-920 - p. Dorota Sadka w godz. 8:00-20:00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Skarżyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*