Praca FRYZJER(NR 4465) Bydgoszcz GABRIEL HAIR SPA KAMILA URBAŃSKA

Wełniany Rynek 11, 85-036 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Nazwa stanowiska: FRYZJER(NR 4465)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: fryzjer*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługi kasy fiskalnej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: sprzedaży i obsługi klienta

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: GABRIEL HAIR SPA KAMILA URBAŃSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Jeśli jesteś kreatywnym stylistą, lubisz swoją pracę, masz głowę pełną pomysłów i chcesz w dalszym ciągu rozwijać się w zawodzie fryzjera, to zapraszamy Cię do przesłania swojego CV wraz ze zdjęciem na adres gabrielhairspa (at) gmail.comOferujemy:- pracę w zgranym, pozytywnie zakręconym zespole- szkolenia krajowe i zagraniczne- umowę o pracę na cały etat- możliwość osobistego rozwoju-atrakcyjny system wynagrodzeń

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Wełniany Rynek

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*