Praca FRYZJER Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH ( 126 DOF. DO 30 R.Ż.) - od 2 631,05 PLN

oferta w ramach dofinansowania części koszastrów za zatrudnienie bezrobotnego, który nie ukończył 30 roku życia: montaż urządzeń i kanałów wentylacyjnych, montaż klimatyzatorów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Otwock (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe, melioracyjne na terenie Gminy Lubrza
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Lubrza (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

prace budowlane związane z wykonywaniem dociepleń budynków,układanie płytek
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Konopiska (śląskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 2 000 PLN

wykonywanie dociepleń budynków
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Wężerów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Stawki (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUN DZIECI I MŁODZIEŻY - do 1 850 PLN

opieka nad dziecmi w drodZe do szkoły
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Krzynowłoga Mała (mazowieckie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie lokalu do montazu instalacji,montaż instalacji,montaż osprzętu elektrycznego,montaż rozdzielni elektrycznych,inne prace zlecone przez właściciela
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK 1KV - od 12 PLN

Prace przyłączeniowe. Kontakt tel. 785 735 500
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kielce (świętokrzyskie)

PAKOWACZ RĘCZNY-PAKOWACZ - 997,4 PLN

Pakowacz ręczny-Pakowacz
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Grabów nad Pilicą (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Prowadzenie sekretariatu,obsługa korespondencji,redagowanie pism,kompletowanie i kopiowanie,drukowanie dokumentów,obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Wielopole (małopolskie)

LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Poznań (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

Sklepy z odzieżą z chin. Pozyskiwanie kontrahentów z chin. Prowadzenie rozmów handlowych w j. chińskim
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 500 PLN

praca na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DS. HANDLOWYCH - od 1 100 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami, w tym chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWNIK DS. HANDLU - od 1 500 PLN

ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKA, KONTAKTY Z KLIENTAMI ZAGRANICZNYMI, PLANOWANIE DZIAŁU SPRZEDAŻY, PROWADZENIE NEGOCJACJI, ZDOBYWANIE NOWYCH KLIENTÓW, KONTRAHENTÓW, REKLAMOWANIE FIRMY, TWORZENIE I AKTUALIZOWANIE STRON INTERNETOWYCH FIRMY.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

oferowanie ubezpieczeń komunikacyjnych, i majatkowych, archiwizacja dokumentów, przygotowywani dokumentów do wysyłki, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Turek (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN FLEKSOGRAFICZNYCH - od 1 850 PLN

Operator maszyn fleksograficznych
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Widełka (podkarpackie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

Rozładunek i załadunek samochodów za pomocą tzw "paleciaków,elektrycznych dyszlowych, przemieszczanie palet w odpowiednie strefy magazynu.Lokowanie palet w odpowiednie strefy magazynu za pomocą wózka widłowego, foliwanie palet, prace magazynowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Grójec (mazowieckie)

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2015-08-20 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 200 PLN

Organizowanie oraz prowadzenie sprzedaży wysyłkowej (przygotowywanie oraz pakowanie towarów) wystawianie towarów w sklepie internetowym, tworzenie opisów i zdjęć)
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Pomoc w pracy referatu Spraw obywatelskich
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Gubin (lubuskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Przybyszów (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Miłochowice (dolnośląskie)

TOKARZ / FREZER OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 925 PLN

Minimum rok doświadczenia w zawodzie,obsługa maszyn, urządzeń przemysłowych, czytanie i tłumaczenie instrukcji obslugi maszyn w języku ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Lekarcice (mazowieckie)