Praca FRYZJER Tychy Salon Fryzjerski Karolina Wowra

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: 875 - 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tychy

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 875 - 1 000 PLN

Data zakończenia pracy: 09.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność podstawowego cięcia damskiego i męskiego, farbowania, ondulacji, zabiegów pilęgnacyjnych itp.

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Karolina Wowra

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Adres pracodawcy:
Reymonta 38, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV - życiorys zawodowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: mail: t.wowra (at) op.pl; tel: 514 068 404; kont. osobisty:, Godziny : 10:00-18:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Reymonta

Numer budynku pracodawcy: 38

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.11.2015