Praca FRYZJER-STAŻ Busko-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Modelowanie fryzur, strzyżenie włosów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER-STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pozostali fryzjerzy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Różana 2, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Ulica pracodawcy: Różana

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: badania laboratoryjne gruntów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK FARMACJI - od 1 850 PLN

obsługa pacjentów i wydawanie leków, pomoc informacyjna
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Sitkówka (świętokrzyskie)

OPERATOR PRZY PRODUKCJI ZNICZY I ŚWIEC - od 1 850 PLN

praca trzyetapow, podawanie pustych tub na taśmociąg, wkładanie knotów, odbieranie gotowych wyrobów, pakowanie wyrobów na tacki lub układanie tacek na paletach transportowych, praca wewnątrz hali produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Dzikowiec (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prostych prac budowlanych, tynkowanie, murowanie, docieplenia
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Żywiec (śląskie)

STARSZY ANALITYK KREDYTOWY - od 5 400 PLN

Ocenę zdolności kredytowej klienta na podstawie analizy danych finansowych, warunków rynkowych / kraju i renomę klientów - Koordynowanie umów ubezpieczeniowych kredytów i związane z nimi kontrole - badania i rozwiązywanie rozbieżności dotyczących kont klientów - Ciągłe monitorowanie rozwoju globalnej sytuacji na rynku kredytowym - Przygotowywanie dokładnych raportów danych i rekomendacji - Wsparcie roszczeń ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ - od 1 200 PLN

czynności produkcyjno - technologiczne związane z wypiekiem róznego asortymentu pieczywa, obsługa pieców piekarniczych oraz maszyn i urządzeń piekarskich
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Polanka Wielka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

utrzymanie czystości w firmie, serwisie i na zewnątrz obiektu
kontakt przez PUP - 2015-05-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni tureckiej, serwowanie dań, pomoc kucharzowi.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Wykonywanie czynności związanych z sprzątaniem terenu zewnętrznego-parkingi, przejścia, chodniki, wykaszanie traw. System pracy 12 - godzinny.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Nysa (opolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Przygotowywanie sal konsumpcyjnych do obsługi gości, obsługa gości w restauracjiWYMAGANIA: wykształcenie średnie
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Jarosław (podkarpackie)

ZAOPATRZENIOWIEC - KIEROWCA - do 1 850 PLN

Zaopatrzenie sklepu, dowóz materiałów do klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Huszlew (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie maszynowe odzieży
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa klienta , sprawdzanie dokujmentów, przygotowywanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Warka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Ryki (lubelskie)

KIEROWCA BUSA - od 2 400 PLN

przewóz pracowników
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Zaborze (małopolskie)

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie. Ogólny zakres obowiązków: obsługa klienta w sklepie spożywczym, wykładanie towaru na półki, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 750 PLN

prace porządkowe i budowlane na zewnątrz i wewnątrz budynków
kontakt przez PUP - 2015-08-06 - Górowo Iławeckie (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 2 800 PLN

przygotowywanie posiłków wg receptur kuchni tajskiej
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Poznań (wielkopolskie)

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Ruszcza (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń Przychodni Specjalistycznej.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Zamość (lubelskie)

ADMINISTRATOR - SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW - do 3 500 PLN

Nazdór nad formalną stroną sprzedaży - kompletność dokumentów, poprawność, zarządzanie samochodami na składzie, prowadzenie ewidencji samochodów służbowych, przygotowywanie raportów, statystyk wg zaleceń kierownika sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

tworzenie prezentacji handlowych, wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie kraju, budowanie pozytywnych relacji z klinetami, obsługa klienta, obsługa telefoniczna klientów, rozpatrywanie reklamacji, rozliczenia z klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, inakosanie należności za sprzedae produkty
kontakt przez PUP - 2015-08-27 - Kościerzyn (łódzkie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 3 400 PLN

obsługa koparko-ładowarki, zimą odśnieżanie dróg
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Roszkowa Wola (łódzkie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI DYSTRYBUTORA Z PALIWEM - od 1 850 PLN

tankowanie i obsługa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Miechów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Końskie (świętokrzyskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 750 PLN

praca przy komputerze w celu analizy sprzedaży i sporządzanie zamówień, zamawianie i kupowanie towaru - jego załadunek i rozładunek
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Piła (wielkopolskie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - od 1 850 PLN

produkcja obuwia w I gatunku
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Złotoryja (dolnośląskie)