Praca FRYZJER Skorogoszcz kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Fryzjer dam.męs.

Data publikacji: 2016-01-15

Lokalizacja: Skorogoszcz (opolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Skorogoszcz, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skorogoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Karta ref.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR - od 975 PLN

konserwator
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Bielawa (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 13,69 - 15,48 PLN

Załadunek/rozładunek towaru, kompletacja zamówień, przyjmowanie towaru, praca ze skanerem
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Stryków (łódzkie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw gorących z kuchni bengalskiej i indyjskiej, głównie potraw wegetariańskich i wegańskich, pomoc w przygotowywaniu dań smażonych, grillowanych, gotowanych i dań głównych z kuchni indyjskiej i bengalskiej
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Drezdenko (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SOLARIUM - od 2 000 PLN

OBSŁUGA SOLARIUM;WYMAGANIA:ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI;UMIEJĘTNOŚC OBSŁUGI MASZYN STOLARSKICH
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

2000U - PRACOWNIK FIZYCZNY(OPERATOR PLOTERA) - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 400 PLN

przygotowanie według tradycyjnych receptur potraw kuchni arabskiej, indyjskiej, bendalskiej. składanie zamówień zagranicę
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Białobrzegi (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI KLIMATYZACYJNEJ I SANITARNEJ - od 1 850 PLN

Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Płock (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie placu wokół budynku, pielegnowanie zieleni wokół budynku i na pasach zieleni, grabienie trawników koszenie trawy, odśnieżanie, pomoc w prostych naprawach związanych z konserwacja.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Różan (mazowieckie)

PALACZ PIECÓW ZWYKŁYCH - od 2 000 PLN

prawidłowe i oszczędne gospodarowanie opałem; stosowanie właściwych mieszanek paliw do pieców lub kotłów;
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zakopane (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Pozezdrze (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

staż w kancelarii notarialnazakres obowiazków: pracownik biurowy, prowadzenie poczty przychodzącej i wychodzącej, sporządzanie projektów aktów notarialnych, sporządzanie pism do sądów i urzędów, wystawianie faktur sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca w sklepie z odzieżą używaną.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z administracją firmy oraz wszelkich bieżących prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Piła (wielkopolskie)

BUKIECIARZ - 997,4 PLN

w zakresie bukieciarza
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Przechlewo (pomorskie)

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY - do 2 000 PLN

REF PIpozyskiwanie reklamodawców
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Piaseczno (mazowieckie)

FRYZJER - od 925 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, zabiegi pielęgnacyjne na włosach, modelowanie, czesanie
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Nowy Sącz (małopolskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Przygotowywanie półproduktów do obróbki, samodzielna obróbka w tym termiczna, przygotowywanie ciast ciężkich, zabezpieczenie produktów gotowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Mysłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 040 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Borzęcin Duży (mazowieckie)

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - od 1 993 PLN

Kierowanie i organizowanie pracy opiekuńczo- wychowawczej w świetlicy szkolnej
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Snowidza (dolnośląskie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

wniosek
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Ciężkowice (łódzkie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

pomoc przy produkcji i wypieku chleba
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kisielice (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA DO PRZEPROWADZEK - od 4 200 PLN

Kierowanie pojazdem, załadunek i rozładunek.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 600 PLN

- obsługa kliena zagranicznego poprzez różne kanały komunkacji (telefon, web-chat, email)- aktualizacja danych w systemach- przygotowywanie dokumentacji, raportów
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

WEDŁUG ZAKRESU CZYNNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kluczbork (opolskie)

MURARZ - od 1 000 PLN

Analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie położenia elementów murarskich w budynku. Tyczenie fundamentów, ścian nośnych i działowych, łęków i sklepień, filarów, kanałów dymowych i wentylacyjnych oraz innych elementów budynku wykonywanych technologią murarską. Ocenianie przydatności materiałów do wykonania robót murarskich. Przygotowywanie zapraw murarskich. Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich. Wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości. Wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi. Wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi. Wykonywanie łuków i sklepień. Wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów Kleina. Murowanie gzymsów i attyk. Murowanie kominów.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Stronie Śląskie (dolnośląskie)

ASYSTENT EKONOMICZNY - 997,4 PLN

zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Ślemień (śląskie)