Praca FRYZJER Rzeszów LIMINOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia z pracodawcą .Kontakt osobisty Atelier Rzeszów ul. Fredry 8/6 od poniedziałku do piątku w godz 9-18

Data publikacji: 2016-03-01

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

Pracodawca: LIMINOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fredry 8/6, 35-030 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
do uzgodnienia z pracodawcą .Kontakt osobisty Atelier Rzeszów ul. Fredry 8/6 od poniedziałku do piątku w godz 9-18

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1/2 etatu - 925 zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeszów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane umiejętnośći zawodowe , min 2 lata doświadczenia jako fryzjer

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
LIMINOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Adres pracodawcy:
36-062 Zaczernie 20, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv- kontakt osobisty Atelier Rzeszów ul. Fredry 8/6 od poniedziałku do piątku w godz 9-18

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: rzeszowski

Gmina pracodawcy: Trzebownisko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zaczernie

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*