Praca FRYZJER Ryki Katarzyna Maruszak Salon Fryzjerski PROWOKACJA

Miejsce pracy:
Warszawska 62P, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów fryzjerskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ryki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Czeladnik w zawodzie fryzjer

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: minimum 1 rok doświadczenia zawodowego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Katarzyna Maruszak Salon Fryzjerski PROWOKACJA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Ryki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryki

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 62P

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*