Praca FRYZJER Przysietnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Przysietnica, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Fryzjer

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przysietnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzozowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: badanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 3 500 PLN

wywóz towarów lekkich praca-kraj
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kowalewo-Góry (wielkopolskie)

BLACHARZ - od 1 850 PLN

Montaż gotowych elementów blaszanych z przygotowanych elementów składowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Serock (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Rozliczenia z kontrahentami, rozliczenia magazynowe, wypisywanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Grójec (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa programu KC Firma ,- przyjmowanie i sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym,- zamawianie towarów,- sporządzanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami HACCP i Sanepidu,- sporządzanie miesięcznych raportów kasowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Świebodzin (lubuskie)

PRACOWNIK OBORY UDOJOWEJ, OBSŁUGA CIELĄT - od 2 500 PLN

udój mechaniczny krów, karmienie, wycielenia krów, obsługa cieląt
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Uzarzewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Sprzedaż, doradztwo, obsługa kasy, wykładanie towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kończyce Małe (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów bankowych, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Koło (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Udział w sporządzaniu posiłków.Posługiwanie się narzędziami i urządzeniami kuchennymi.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

Obsługa gości/klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Malbork (pomorskie)

OPERATOR MASZYN - FUNKCJA OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO - od 13,99 PLN

- Obsługa wózków widłowych. Transport materiałów na magazynie oraz terenie zakładu. Utrzymywanie floty w odpowiednim stanie technicznym. Prawidłowe wypełnianie wszystkich dokumentacji i tablic. Stałe podnoszenie jakości i dyscypliny pracy. Dbałość o jak najmniejsze zużycie energii elektrycznej. Stosowanie instrukcji i procedur Zintegrowanego Systemu Zarządzania w ramach przeprowadzonych szkoleń. Wykonywanie poleceń przełożonych. Znajomość obowiązujących instrukcji i struktury organizacyjnej Zakładu. Znajomość przepisów BHP i P. POŻ.- Wynagrodzenie: 13,99 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie 18 miesięcy.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 w zależności od dyspozycyjności zleceniobiorcy. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w obsłudze wózków widłowych. Wymagane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Katowice (śląskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Opole Lubelskie (lubelskie)

CIEŚLA DPC ALG - od 1 750 PLN

prace jako cieśla
kontakt przez PUP - 2014-04-23 - Łaziska (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 2 050,32 PLN

Zapoznanie się z dokumentacją techniczną spawanego elementu bądź konstrukcji, a także z samym materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, które polega na oczyszczeniu powierzchni z rdzy i innych zanieczyszczeń
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Marcinkowice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 925 PLN

prace porzadkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Klucze (małopolskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - do 300 PLN

Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym; min. roczny staż na stanowisku nauczyciela techniki w szkole podstawowej; podstawowa znajomość jęz. angielskiego i niemieckiego; nauczanie techniki w klasach IV-VI; 1/8 etatu; miejsce pracy Chechło;
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chechło (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Mycie/wycieranie na mokro/doczyszczenie twardych powieszchni podłóg
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wyrzysk (wielkopolskie)

779U - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 7 000 PLN

przestrzeganie norm czasu pracy, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, sprawdzanie ważności używanych dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Piaseczno (mazowieckie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

prace administracyjno biurowe w UG Sulmierzyce
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Sulmierzyce (łódzkie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

KONTROLA FORMLANA I RACHUNKOWA DOKUMENTÓW DOSTRACZANYCH DO BIURA. ZAZNAJOMIENIE SIĘ Z PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI WYSTAWIANIA FAKTUR I RACHUNKÓW. WPROWADZANIE DOKUMENTÓW DO SYSTEMU INFRMATYCZNEGO, ZAPOZNANIE SIE Z WYKORZYSTYWANYMI PROGRAMAMI KSIĘGOWYMI W BIURZE. TWORZENIE I WYDRUK EWIDENCJI DO CELÓW PODATKU VAT, NALICZANIE WYNAGRODZEŃ I NALEŻNOŚCI, ZGŁASZANIE I WYREJESTROWYWANIE UBEZPIECZONYCH W ZUS.UCZESTNICZENIE W DOKONYWANIU MISIĘCZNYCH ROZLICZEŃ PODATKOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

prace biurowe, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kraków (małopolskie)

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Żabnica (śląskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - od 3 493,21 PLN

pozyskiwanie bazy klientów, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Kraków (małopolskie)

Wprowadzanie dokumentów księgowych, wypełnianie deklaracji, obsługa urządzeń biurowych, zapoznanie z przepisami, numerowanie i układanie dokumentów.Umiejętnosć pracy w zespole, komunikatywnosć.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wejherowo (pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

odbiór wyrobów z traka, wielopiły i obrzynarki
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Przebród (podlaskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Czajków Północny (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed