Praca FRYZJER Nakło nad Notecią Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Joanna" Joanna Łasińska

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: świadczenie usług fryzjerskich

Data publikacji: 2016-08-25

Lokalizacja: Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Joanna" Joanna Łasińska

Dąbrowskiego 37b/4, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Joanna" Joanna Łasińska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Nakło nad Notecią

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nakło nad Notecią

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 37b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie usług fryzjerskich damskich i męskich , układanie i modelowanie fryzur damskich na życzenie klienta,
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

mycie, strzyżenie, modelowanie i frabowanie włosów (GCP Koniecpol)
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Częstochowa (śląskie)

Prace fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Koło (wielkopolskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Truskolasy (śląskie)

Farbowanie, strzyżenie, sprzątanie stanowiska pracy.
ZAKŁAD FRYZJERSKI Elżbieta Banaś - 2016-05-09 - Baranów (lubelskie)

Obsługa klienta, strzyżenie męskie oraz damskie, stylizacja fryzur, trwała ondulacja, farbowanie, rozjaśnianie i koloryzacja włosów. Wymagania: ukończenie szkolenia "Fryzjer - powrót do zawodu".
Salon Fryzjerski STYL Waldemar Górecki - 2016-09-22 - Wejherowo (pomorskie)

FRYZJER - 2 200 - 2 500 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, dziecięce, koloryzacja,upięcia, obsługa klienta.
SALON FRYZJERSKI KAROLA KAROLINA KRUSZEWSKA - 2016-12-15 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Myszków (śląskie)

Usługi fryzjerskie damsko-męskie. Pielęgnacja włosów, strzyżenie, czesanie, farbowanie.
"HMZ" Hieronim Zaczek - 2016-05-04 - Legionowo (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Fryzjer
ZAKŁAD FRYZJERSKI EWA KAWKA - 2017-05-24 - Barlinek (zachodniopomorskie)

PSYCHOLOG - od 9 250 PLN

Prowadzenie zajęć w warsztatach terapii zajęciowej
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny Warsztat Terapii Zajęciowej - 2016-09-09 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

Fryzjer damsko-męski, obsługa klienta na stanowisku fryzjerskim, wykonywanie usług fryzjerskich, dbanie o porządek na stanowisku pracy
P.H.U. SOLAREX Agnieszka Guzik - 2016-01-29 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 1 800 PLN

WYKONYWANIE USŁUG FRYZJERSKICH
SALON FRYZJERSKI ,,AGAT" - 2016-01-04 - Pobierowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż tapet, farb, dodatków dekoracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

fryzjer damsko-męski
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rogoźno (wielkopolskie)

pomoc w salonie fryzjerskim
Salon Fryzur i Urody - Wioletta Górczyńska - 2016-06-16 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, umiejętności w zawodzie fryzjer
AVELIN Salon Fryzjerski Ewelina Hajdner - 2017-06-01 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjęcie towaru, ekspozycja towaru, dbałość o porządek, ustalony stopień niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

-rozładunek i załadunek towaru-pomoc w szykowaniu towaru-dbanie o porządek i czystość na magazynie i w obrębie-sprawdzanie ilości towaru i terminów przydatności i monitoring
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - 11 - 15 PLN

Montarz instalacji wod-kan
Tadych Michał "Hydro-San" - 2015-12-02 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

Fryzjerstwo damsko-męskie
DOROTA MAJCHRZAK ZAKŁAD FRYZJERSKI - 2016-06-06 - Bukowice (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Fryzjerstwo, strzyżenie, modelowanie, afrbbowanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Łódź (łódzkie)

Fryzjer damsko-męski
Renata Walińska - Salon Fryzjerski U RENI - 2015-12-15 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

wg zawodu
Salon Fryzjerski Perfect Hair Anna Rybaczek - 2016-04-12 - Łęknica (lubuskie)

FRYZJER - od 11,01 PLN

Fryzjer 1/2 etatu. Na początek umowa zlecenie.Następnie umowa o pracę.
Fryzjer dla dzieci GRZEBYCZEK Joanna Kujawa - 2016-03-02 - Bolesławiec (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie i prawo jazdy kat.B; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
MOTO BUDREX spółka z o.o. - 2016-11-29 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

Utrzymywanie czystości w miejscu pracy, odbieranie telefonów, dezynfekcja sprzętu fryzjerskiego, odpowiednia obsługa klienta.
Fryzjer Damski i Meski Psja Ilona Ratuszniak - 2016-04-13 - Oborniki (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość