Praca FRYZJER Milówka kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: m.in. zapoznanie się z przepisami BHP- wykonywanie koloryzacji, trwałej ondulacji- modelowani- dezynfekcja narzędzi

Data publikacji: 2015-11-06

Lokalizacja: Milówka (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Milówka, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
m.in. zapoznanie się z przepisami BHP- wykonywanie koloryzacji, trwałej ondulacji- modelowani- dezynfekcja narzędzi

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Milówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Pracownicza książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Fryzjer

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.11.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Opoczno (łódzkie)

STOLARZ - OFERTA POZYSKANA W DRODZE REFUNDACJI KOSZTÓW WYPOSAŻENIA I DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY - od 2 000 PLN

Wykonywanie i montaż elementów stolarki meblowej i budowlanej.
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Łajski (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-09-27 - Otmuchów (opolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI TELETECHNICZNYCH - do 2 841,18 PLN

UCZESTNICTWO WZBIERANIU WYTYCZNYCH DO PROJEKTOWANIA, OPRACOWYWANIA, PROJEKTÓW WYKONWAWCZYCH, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMWENTACJI,
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOORDYNATOR DS. PRACOWNIKÓW - od 1 100 PLN

przewożenie osób do miejsca pracy, ustalanie pracy pracownikom, sprawdzanie wykonywanej pracy, sporządzanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Piaseczno (mazowieckie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Nowa Wieś (śląskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA/BLACHARZA - od 2 400 PLN

przygotowanie powierzchni blacharskich i plastikowych do lakierowania, usuwanie korozji, nauka dobierania kolorów,
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 14 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-10-04 - Mirsk (dolnośląskie)

POMOC KUCHNI - od 1 850 PLN

Umiejętność przygotowywania dań kuchni ukraińskiej i włoskiej- przygotowywanie pizzy, pielmieni, kreplachów, czebureków.Miejsce wykonywania pracy: Pizzeria Papa Lolo
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA KAT.C - od 2 500 PLN

transport towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kraków (małopolskie)

POKOJÓWKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Krotoszyce (dolnośląskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 6 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe; umiejętności: znajomość przynajmniej dwóch języków programowania, znajomość architektury systemów IT, znajomość protokołów sieciowych TCP/IP, znajomość języka SQL i protokołów dostępu do bazy danych, doświadczenie zawodowe: min. półroczne, pożądane 2 letnie, znajomość języków obcych: biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie. Ogólny zakres obowiązków: tworzenie aplikacji webowych i desktopowych, analiza funkcjonowania systemów IT, aplikacjach webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej związanej z tworzeniem aplikacji, sporządzanie raportów , obsługa kontrahentów m. in. z Federacji Rosyjskiej, UE, USA i Kanady.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

Sprzedaż w cukierni.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Sopot (pomorskie)

SZWACZKA - od 1 760 PLN

Pomoc w dziale sublimacji. Szycie, przygotowywanie: reklam świetlnych, flag, poduszek.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD SPRZEDAWCA - do 925 PLN

Praca w barze Fast-Food, pakowanie, przygotowywanie posiłków, tosty, zapiekanki, pizze, krojenie mięsa, warzyw, pieczywa, wyrób ciasta, sprzedaż posiłków. Miejsce pracy: Wrocław ul. Kopernika 1, pl. DominikańskiOferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (UZUPEŁNIENIE) - od 1 850 PLN

mechanik pojazdów samochodowychdemontaż uszkodzonych części, wymiana ich na nowe, ponowny montaż i regulacja zamontowanych częściOferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Stalówka (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kargowa (lubuskie)

KIEROWNIK SKŁADU OPAŁU - od 1 855 PLN

Organizacja i zarządzanie składem opału.Wymagania: wykształcenie średnie/zawodowe, obsługa komputera i kasy fiskalnej, obsługa klienta, samodzielność - organizacja pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

KAMIENIARZ (KAMIEŃ NATURALNY, ELEWACJE) - od 2 700 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe budowlane, umiejętności: montażu kamieni naturalnych, czytania rysunków technicznych (roboczych), uprawnienia: kurs obróbki kamienia naturalnego, doświadczenie zawodowe: 4 lata na stanowisku monter okładzin kamiennych. Ogólny zakres obowiązków: układanie, montaż kamieni naturalnych na podłogach, ścianach i elewacjach.
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Lublin (lubelskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. ADAPTACJI DANYCH - od 8 460,58 PLN

Odpowiedzialność za rozwój i analizę danych.Monitorowanie modułów i zbioru danych.Kontrola jakości procedur ładowania danych.Tworzenie statystyk oraz raportowanie danych.Kontakt z dostawcami odnośnie brakujących danych lub problemów technicznych.Udział w spotkaniach 24/7 data roster.Wykonywanie pracy na wezwanie telefoniczne.
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Gdynia (pomorskie)

GLAZURNIK - do 1 300 PLN

Układanie glazury, fugowanie, docinanie. Praca na pół etatu we Wrocłąwiu i na terenie powiatu wrocławskiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Kobierzyce (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO- ROZWOŻENIE PIECZYWA - od 1 850 PLN

Pakowanie pojemników z pieczywem do samochodu i rozwożenie po wyznaczonych sklepach. Rozładunek koszy z pieczywem w sklepie, odbiór pieniędzy za dostawę wg dokumentów. rozliczanie pobranych pieniędzy w kasie
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SZKLARNIOWEJ 2 - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane; zakres obowiązków: prace porządkowe, pielęgnacja roślin, zbiór pomidora; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Paczyna (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SOLARIUM - od 1 850 PLN

Obsługa solarium
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

zamawianie towarów tekstylnych w Turcji, ustalanie z dostawcami: rodzaju towarów, ilości i jakości oraz terminów dostaw, składanie reklamacji w przypadku stwierdzenia braków towarowych, ustalanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Sierpc (mazowieckie)