Praca FRYZJER Koprzywnica kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: strzyzenie, mycie, modelowanie, balejaż

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Koprzywnica (świętokrzyskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Koprzywnica, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koprzywnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fryzjer*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Mickiewicza 34, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 34

Profil działalności pracodawcy: fryzjerstwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy