Praca FRYZJER Kietrz kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Kietrz, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Preferowane umiejętności:- balejage,- umiejętność dobierania koloru,- strzyżenie damskie, męskie i dziecięce,- fryzury wieczorowe,- koki ślubne,- henna , regulacja brwi,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kietrz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głubczycki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Głubczyce

Kościuszki 24, 48-100 Głubczyce, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: głubczycki

Gmina pracodawcy: Głubczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głubczyce

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: Salon fryzjersko kosmetyczny

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Głubczyce

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich oraz pielęgnacyjnych na włosach, strzyżenie, koloryzacja
VANITY DAY SPA Maja Serocka - 2016-01-21 - Gdynia (pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 10 PLN

Telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-02-11 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12 PLN

liczenie towaru w sklepach sieci handlowych, obsługa urządzę do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zabrze (śląskie)

Strzyżenia damskie, męskie, koloryzacja, modelowanie, pielęgnacja.
PHU ANIMEX Anna Michalak - 2016-09-29 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

Obsługa hotelu
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Sędziszów (świętokrzyskie)

PROMOTOR - od 10 PLN

- obsługo klienta detalicznego- promowanie produktów- dbałość o estetykę ekspozycji-prace pomocnicze
kontakt przez OHP - 2016-07-20 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - 9 - 10 PLN

nadz ór nad załadunkiem samochodów ciężarowych
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

KASJER/KA - MAKRO - od 9 PLN

- obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Słupsk (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kasjer - sprzedawca w sklepie wielobranżowym
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Głubczyce (opolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 200 PLN

brak danych
kontakt przez OHP - 2016-09-20 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 10 PLN

układanie części na liniach produkcyjnych, oraz odbiór części z maszyn
kontakt przez OHP - 2016-06-20 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU (ARTYKUŁY DO PRODUKCJI WIN) - od 1 850 PLN

Załadunek i rozładunek towaru. Układanie towaru na regałach. Ręczne prace transportowe. Komplementacja zamówień.
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Łódź (łódzkie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 10 - 14 PLN

Obsługa stanowiska kasjerskiego oraz obsługa klienta.
kontakt przez OHP - 2016-10-18 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH/DĘBICA - od 2 200 PLN

transport surowców, półfabrykatów do produkcji, rozładunek/załadunek samochodów
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Dębica (podkarpackie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 7,73 - 8,64 GBP

Załadunek i rozładunek towaru. Pakowanie zamówień na dystrybucję, nie wymaga doświadczenia, szkolenie na miejscu.
kontakt przez OHP - 2016-11-28 - Wielka Brytania (Wielka Brytania)

praca w zawodzie
SHAZI Salon Fryzjerski - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wólka Bodzechowska (świętokrzyskie)

WYKŁADANIE TOWARU - 8 - 11 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KIEROWCA W MAGAZYNIE KSIĄŻEK. - 13 - 15 PLN

Przewóz i wyładowywanie książek.
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 10 - 12 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR MASZYN CNC - 2 500 - 2 800 PLN

obsługa tokarek i frezarek CNC
kontakt przez OHP - 2016-07-12 - Mysłowice (śląskie)

FRYZJER - od 1 387,5 PLN

Fryzjer damsko- męski
Salon kosmetyczny Maria Słup - 2016-03-03 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ/POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA LODÓW I GOFRÓW - od 2 500 PLN

sprzedaż lodów i gofrów
kontakt przez OHP - 2016-08-03 - Łazy (zachodniopomorskie)

SORTOWANIE PRZESYŁEK - od 11,5 PLN

Sortowanie przesyłek, załadunek i rozładunek L-H, drobne czynności porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-06-20 - Sosnowiec (śląskie)

KOLPORTER - od 12 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych do euro skrzynek
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT COUNTRY MANAGERA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM. SZCZECIN - 3 000 - 4 500 PLN

Wsparcie i obsługa KlientaTłumaczeniaWsparcie działań marketingowychPraca nad różnymi projektami
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPIEKUN / KA OSÓB STARSZYCH - od 1 500 PLN

opieka nad osobą starszą
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Katowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed