Praca FRYZJER/FRYZJERKA Bochnia PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE M.K."IL BELLO DELLE DONNE" AGNIESZKA KOWAL, GRZEGORZ KOWALA&G KOWAL

Miejsce pracy:
-, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damskie i męskie, modelowanie, stylizacja, koloryzacja i zabiegi pielęgnacyjne, dbanie o stanowisko pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER/FRYZJERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bochnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bochnia

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: fryzjer*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, artystyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Co najmniej 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE M.K."IL BELLO DELLE DONNE" AGNIESZKA KOWAL, GRZEGORZ KOWALA&G KOWAL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

STORYNKA 14, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV przesłać na: salon.bochnia14 (at) gmail.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Bochnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bochnia

Ulica pracodawcy: STORYNKA

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: usługi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.02.2016