Praca FREZER Stalowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Obsługa frezarek.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Adres strony pracodawcy: www.intermech.com.pl

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer