Praca FREZER Głuchowo FHU ARSTEEL

Kościańska 24, 64-020 Głuchowo, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: obróbka, skarwanie, wynagrodzenie do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głuchowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czempiń

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
posługiwanie sie przyrządami pomiarowymi, rysunek techniczny, podstawy obróbki skrawaniem, utrzymanie porządku na stanowisku pracy,Możliwość przyuczenia na maszynach CNC

Nazwa pracodawcy: FHU ARSTEEL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Czempiń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głuchowo

Ulica pracodawcy: Kościańska

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.11.2015