Praca FOTOGRAF (PRACE INTERWENCYJNE) Gorlice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wykonywanie fotografii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FOTOGRAF (PRACE INTERWENCYJNE)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorlice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: fotograf*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fotograf*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.08.2016

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

PRACE PRODUKCYJNE - od 12,02 PLN

Przygotowywanie masy cukierniczej.Obsługa piecy i maszyn pakujących.Nadzór nad procesem wypieku.Pakowanie ciastek w opakowania zbiorcze.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

prace porządkowe na terenie miasta i gminy Biała Piska, pomoc osobom starszym
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU I REKLAMY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik działu marketingu i reklamy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bieruń (śląskie)

MŁODSZY ADMINISTRATOR SYSTEMÓW ERP(NR 4519) - od 4 300 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do grupy zarządzającej aplikacjami. Administrowanie, zarządzanie bazami SAP. Odpowiedzialność za monitorowanie i utrzymanie systemów SAP, zgodnie z określonymi umowami serwisowymi. Codzienne monitorowanie systemu ( zatrzymywania i uruchamiania), planowanie SAP- niestandardowych zadań. Zarządzanie użytkownikami, zmieniając SAP Kernel na poziomie systemu operacyjnego, obsługi transportowych, aktualizacji i tworzenia nowej dokumentacji systemu.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACZKA - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kwidzyn (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 1 000 PLN

Tworzenie ofert handlowych, pozyskiwanie klientów oraz współpraca z partnerami z Europy Wschodniej i Zachodniej
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Ząbki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- ROBOTY PUBLICZNE POSTAW NA DOŚWIADCZENIE 50 + - od 925 PLN

Prace porządkowe, grabienie, plewienie, zamiatanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Brzeźnica (lubuskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

prace zbrojarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kijanka (mazowieckie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - 997,4 PLN

opieka nad osobami starszymi i schorowanymi
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 750 PLN

Obsługa pojazdu do odbioru nieczystości stałych i płynnych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Koło (wielkopolskie)

KASJER - od 1 850 PLN

-obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kłaj (małopolskie)

SPRZEDAWCA ( EKSPOZYCJA STOLARKI ) - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej zarej. w PUP w Rzeszowie z określonym II profilem pomocy.zakres czynnośći : -zapoznanie się z asortymentem oferowanym przez dział stolarki okiennej i drzwiowej, -zapoznanie sie z katalogami producentów stolarkim ,-przygotowywanie ofert cenowych , -przygotowywanie wyceny towaru dla kilientów indywidualnych i hurtowych, -przygotowywanie kosztorysu do montażu stolarki okiennej i drzwiowej,-pozyskiwanie klienta,- negocjacje w sprzedaży , - planowanie i przygotowywanie sprzedaży,inne czynności związane ze sprzedażą.Kontakt telefoniczny 601145773
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 750 PLN

pozyskanie drzewa, czyszczenie lasu, sadzenie i hodowla lasu, opryski drzew
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Tarnowa Łąka (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 2 000 PLN

Kompletacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Radomsko (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wołów (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ EFS POWER II 106 - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż EFS POWER II 106
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Pyzdry (wielkopolskie)

MALARZ - SZPACHLARZ - TAPECIARZ - od 1 850 PLN

MALOWANIE, SZPACHLOWANIE, UKŁADANIE TAPETY
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

Telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym lub angielskojęzycznym. Wymagane wykształcenie średnie oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie dowodów rozchodowych. Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji. Obsługa skanera magazynowego. Załadunki i rozładunki zamówień. Samodzielna obsługa systemu magazynowego, podnoszenie ciężarów.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

MELIORANT - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Mściwojów (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTA , UDZIELANIE KREDYTÓW
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Skierniewice (łódzkie)

przyjmowanie towaru na magazyn, zapoznanie się z obsługą programu Subiekt, dbałość o odpowiednie ułożenie towaru (zgodnie z programem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bełchatów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Złotów (wielkopolskie)

564S KUCHARZ - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Radom (mazowieckie)

POMOC SZWACZKI - od 1 850 PLN

szycie zleconych elementów,obsługa maszyn szwalniczych oraz urządzeń pomocniczych w procesie produkcji
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Częstochowa (śląskie)