Praca FOTOGRAF Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie atelier fotograficznego do wykonywania zdjęć: wybór pleneru lub innego pomieszczenia do zleconych prac fotograficznych; posługiwanie się różnymi typami aparatów fotograficznych, urządzeniami oświetlającymi i błyskowymi oraz światłomierzami przy wykonywaniu zdjęć;obróbka negatywów i pozytywów oraz filmu odwracalnego (slajdów); wykonywanie prac retuszerskich i wykończeniowych zdjęć; reprodukowanie zdjęć i fotograficznych dokumentów dzieł sztuki; prowadzenie dokumentacji materiałów fotograficznych; ustalanie i kontrolowanie norm zużycia materiałów; posługiwanie się powiększalnikami, kopiarką, obcinarkami, suszarkami i zegarami wyłącznikowymi; skanowanie negatywów i obróbka komputerowa zdjęć, posługiwanie się komputerowymi programami fotograficznymi dla dalszego wykorzystywania zdjęć w poligrafii; wykonywanie zamówień dla kontragentów z Rosji, Ukrainy, Niemczech, wyjazdy firmowe do krajów wschodnich (Rosja, Ukraina ) oraz do krajów UE (szczególnie Niemcy)

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: (praca 65 godzin miesięcznie)

Nazwa stanowiska: FOTOGRAF

Data zakończenia pracy: 16.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

MŁODSZY SPECJALISTA W ZESPOLE TRADE SURVEILLANCE (( JUNIOR 1) SPECJALIST IN TRADE SURVEILLANCE TEAM) - do 3 800 PLN

Prowadzenie nadzoru transakcji i raportów w celu wykrycia potencjalnie nieuczciwych działań handlowych ( tj. nadłużyć rynkowych, manipulacji rynkowych lub niewłaściwego traktowania klientów)Śledzenie naruszeń określonych lokalnych wymogów prawnych lub zasad giełdowych i ich ekalacja w odpowiednich przypadkachBudowanie i utrzymywanie silnych relacji z róznymi podmiotami na całym świecie, wsperanie, wdrażanie wszelkich działań, przyczynianie się do rozwoju i podnoszenia reputacji zespołuIdentyfikacja ryzyka i przyczynianie się sdo zwiększenia skutecznosci i efektywnosci istniejących procedur nadzoru, jak również rozwoju nowych procedur. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą elektroniczny. Oferta pracy znajdue się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK ROLNY - do 1 000 PLN

Sadzenie, pielenie, zbiór warzyw, przygotowywanie towaru do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Bulowice (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI/STAŻ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Poniatowa (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 2 000 PLN

sprzedawca paliw
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Przasnysz (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa klientów, obsługa systemów informatycznych, sprawozdawczość, kalkulowanie ofert ubezpieczeniowych, wystawianie polis
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Lubin (dolnośląskie)

MANAGER PRODUKTU - do 1 300 PLN

Kupno, sprzedaż lub wynajem nieruchomości, odbieranie połączeń i doradztwo dla klientów z regionów wschodnich (z Rosji, Ukrainy, Białorusi), wyświetlanie obiektów, zawieranie umów. 1/2 etatu.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER REF 30- - od 1 850 PLN

refundacja dla bezrobornego do 30 r. ż. art. 150f
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - DORADCA SERWISOWY - od 2 500 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wałcz (zachodniopomorskie)

INŻYNIER ELEKTRYK - od 4 000 PLN

- wykonywanie pomiarów elektrycznych,- nadzór nad realizacją projektów instalacji fotowoltaicznych,- tworzenie specyfikacji, projektów wykonawczych i powykonawczych,- przygotowywanie projektów instalacji fotowoltaicznych oraz dobór urządzeń,- opracowywanie harmonogramów realizacji projektów i nadzorowanie postępu prac,- dbanie o dobry wizerunek firmy.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

INSTALATOR ELEKTRYCZNY - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Rogoźno (wielkopolskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 2 000 PLN

czynności w zakresie obsługi wtryskarki do elastomerów;
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Pabianice (łódzkie)

OPERATOR MASZYNY ELEKTORNICZNEJ - KROJCZEJ - 997,4 PLN

przeszkolenie w zakresie BHP i P.POŻ., nauka układania materiałów, nauka zużycia materiałów, nauka kompletowania elementów, nauka rysunku, przygotowanie rysunku, lagowanie materiału, waty, rozkładanie elementów, nauka krojenia materiałów, skóry, obsługa maszyny elektronicznej - krojczej
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPAWACZ GAZOWY - od 11,57 PLN

praca na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Szkolenie na stanowisku.2. Przyjmowanie i sprzedawanie towaru w bufecie.3. Przygotowywanie dań barowych.4. Dystrybucja z kuchni zestawów obiadowych.5. Wydawanie i sprzedawanie posiłków w stołówce.6. Wykonywanie czynności pomocniczych w kuchni.7. Zmywanie naczyń.8. Utrzymanie porządku a stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łęczyca (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

- prace związane z utrzymaniem ładu i porządku
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA BILETÓW - 997,4 PLN

1. Poznanie regulaminów i zasad sprzedaży biletów przewoźnika SKM w Trójmieście.2. Poznanie zasad obsługi kasy fiskalnej.3. Poznanie standardów obsługi klienta.4. Posługiwanie się rozkładem jazdy w celu udzielania informacji.5. Sprzedaż biletów.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Somonino (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 15 PLN

Prace budowlane, wykończeniowe, remontowe
JAROSŁAW WOŹNIAK FIRMA BUDOWLANO-KONSERWATORSKA - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA- REFDO30 SZPROTAWA - od 1 950 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych, opieka nad dzićmi.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wrzesiny (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Oława (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Andrespol (łódzkie)

REFERENT DS KONTROLINGU - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 1457) - 997,4 PLN

monitorowanie i sprawozdawczość w zakresie prowadzonych projektów, kontrola budżetu projektu; rejestrowanie faktur; przygotowywanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Jacewo (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - STAŻ - 997,4 PLN

ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARU, UKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRZEDSTWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Przedstawiciel handlowy -WYJAZDY DO KONTRAHENTÓW, POZYSKIWANIE ZAMÓWIEŃ. Wymagania: wykształcenie średnie, pr. jazdy B.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

LIDER ZESPOŁU IS IPG - od 15 700 PLN

sporządzanie analiz ryzyka systemówinformatycznych zarządzanych w ramach organizacji ISDM oraz przygotowywanie planów poprawy obszarów działania tych systemów;zarządzanie zespołem 3 analityków; sporządzanie analizy globalnychprojektów informatycznych zarządzanych w ramach organizacji ISDM podkątem bezpieczeństwa danych i środowiska kontrolnego; kontrolowanie iusprawnianie procesu dostępu do danych osobowych w globalnych systemach informatycznych zarządzanych w ramach organizacji ISDM; kontakt oraz koordynacja prac dostawców usług informatycznych podkątem bezpieczeństwa informacji przekazywanych oraz procesowanych przez dostawców; wspieranie właścicieli systemów informatycznych oraz menedżerów projektów w obszarze zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa informacji oraz środowiska kontrolnego.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 14 PLN

sprzątanie terenów wewnętrznych, mycie klatek schodowych, zimą odśnieżanie obiektów
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)