Praca FOTOGRAF Bełżyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bełżyce, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: fotografowanieobsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 930 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: oferta zatrudnienia po odbytym stażu

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FOTOGRAF

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bełżyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Zawód: fotograf*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 930 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Mełgiewska

Numer budynku pracodawcy: 11c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fotograf*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.12.2015