Praca FORMIERZ Stalowa Wola "Thoni Alutec" Sp. z o. o.

Przyszowska 1, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie form odlewniczych, wykonywanie rdzeni piaskowych, przygotowywanie rdzeni i form do produkcji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FORMIERZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Zawód: formierz odlewnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagany min. 1 miesiąć doświadczenia na stanowisku wybijacz odlewów lub posiadanie umiejętności do prac manualnych.

Nazwa pracodawcy: "Thoni Alutec" Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Należy zgłaszać się osobiście po skierowanie do swojego doradcy klienta. Osoby nie zarejestrowane w tut. urzędzie swoje dokumenty aplikacyjne mogą przesłać na adres: praca (at) thoni-alutec.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Adres strony pracodawcy: www.thoni-alutec.pl

Ulica pracodawcy: Przyszowska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: formierz odlewnik