Praca FORMIERZ ODLEWNIK Końskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
WYKONYWANIE SAMODZIELNE FORM ODLEWNICZYCH W SKRZYNKACH RĘCZNYCH, WPROWADZANIE CIEKŁEGO METALU DO WNĘKI FORMY ODLEWNICZEJ, STOSUJĄC ŁYŻKI, KADZIE RĘCZNE.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FORMIERZ ODLEWNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Końskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Zawód: formierz odlewnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: CHĘCI DO PRACY, ZAANGAŻOWANIE.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Armii Krajowej 2a, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE DO PRACY

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: formierz odlewnik

Podobne oferty pracy

KELNERKA/BARMANKA - 997,4 PLN

m.in. aranżacja sal konsumpcyjnych zgodnie ze zleceniem- dobieranie naczyń- doradzanie konsumentowi w wyborze potraw i napojów- rozliczanie kosztów wykonywanej usługi
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Węgierska Górka (śląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA (STAŻ) - 997,4 PLN

Rejestratorka medyczna (staż)
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Tychy (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (TRANSPORT KRAJOWY) - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego, zabezpieczenie ładunków
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Pokrówka (lubelskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

ręczna i maszynowa obróbka metali, obsługa pras hydraulicznych, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Klęczany (małopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - od 1 850 PLN

prowadzenie ewidencji księgowych i kadrowych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Górzno-Kolonia (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Modliborzyce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA M/K - od 14 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

zgodnie ze złozona oferta
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Kołczygłowy (pomorskie)

STAN. DS. ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Głogów (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA, MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

prace przy produkcji wyrobów stolarskich i ich montaż
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Bożenkowo (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

OGRODNIK W UPRAWACH POD OSŁONAMI - od 1 850 PLN

wyk. średnie, biegła znajomość j. ukraińskiego lub j. rosyjskiego, wymagane doświadczenie i wiedza w zakresie uprawy kwiatów, umiej. związane ze stosowaniem substancji chemicznych w rolnictwie. Pracownik będzie miał za zadanie uczestniczenie w procesie produkcji kwiatów ciętych;hodowla ścinanie, wysadzanie kwiatów, praca wymaga dużej precyzji i umiej. porozumiewania się z pracodawcą w j. ukraińskim lub rosyjskim i informowanie o stanie sadzonek.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Mączniki (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

gotowanie potraw wegetariańskich
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (C+E) - od 3 000 PLN

Agencja pracy dla swojego klienta poszukuje kierowcę samochodu ciężarowego (C+E) na TRASY KRAJOWE
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Poznań (wielkopolskie)

STAZ/TECHNIK MASAŻYSTA - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i ppoż.- zapoznanie ze specyfiką pracy zakładu- prowadzenie dokumentacji medycznej- rejestracja pacjentów- wykonywanie zabiegów masażu
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Kożuchów (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków egekucyjnych, zakładanie spraw komorniczych, odbieranie telefonów, redagowanie i edytowanie tekstów itp.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Katowice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi funkcjonowania i zasad organizacji MOPS w Oświęcimiu, zapoznanie się z funkcjonowaniem Działu Świadzeń Rodzinnych i Spraw Alimentacyjnych, redagowanie pism w edytorze tekstu, bieżące kompletowanie akt spraw klientów, pomoc w obsłudze klientów, wykonywanie innych poleceń zleconych przez opiekuna stażu wynikających z charakteru funkcjonowania Działu Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Oświęcim (małopolskie)

POMOCNIK PILARZA - od 2 000 PLN

pomoc w wyrabianiu dewna
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 850 PLN

* transport potraw do domu klienta lub inne miejsce wskazane przez pracodawcę,* dbanie o czystość i sprawne funkcjonowanie auta służbowego, * wykonywanie innych obowiązków zleconych przez pracodawcę związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY DEWELOPERSKIEJ - od 1 000 PLN

Prowadzenie spraw związanych z obsługą klienta, udostępnianie lokali mieszkalnych do obejrzenia, prowadzenie spraw formalno-prawnych związanych z budownictwem, kompletowanie dokumentów na potrzeby klientów.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DO SPRAW TECHNOLOGII - TECHNOLOG (DZIAŁ CUTTER) - 2 800 - 3 500 PLN

Nadzór nad wdrożeniem nowego projektu i zmianami w istniejących projektach, obróbka plików dwg, dxf: przygotowanie plików do zrobienia modeli, układów kroju, szablonów, wykonanie modeli i układów w oprogramowaniu OPTITEX lub GEMINI, optymalizacja odsieku i materiału z gąbki, przygotowanie dokumentacji (karty kontroli, plany pakowania i dok. związane), wprowadzenie zmian w dokumentacji, zwolnienie procesu (wykonanie pomiaru i zapisu przy zmianach lub wdrażaniu projektu).
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Bolesławiec (dolnośląskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 2 500 PLN

wykonywanie przeglądów maszyn, konserwacji, diagnozowanie przyczyn zwarii, demontowanie zespołów lub podzespołów, naprawianie maszyn
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/SPRZĄTACZ - od 2 100 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łbiska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Mników (małopolskie)

REFERENT DS. ZWIAZANYCH Z ARIMR - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ignatowizna (podlaskie)