Praca FLORYSTA Staszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wykonywanie dekoracji roślinnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Staszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: staszowski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 09.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Szkolna 4, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: staszowski

Gmina pracodawcy: Staszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Staszów

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Belsk Mały (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

w zakresie sprzątaczki biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Przechlewo (pomorskie)

ŚLUSARZ - do 12 PLN

ślusarz, praca przy obróbce blach
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Mielec (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 349 - od 2 000 PLN

obieranie warzyw, mycie naczyń pomoce kuchenne
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Namysłów (opolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Słubice (lubuskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 000 PLN

Załadunek i rozładunek samochodów, rozmieszczanie towarów na magazynie
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Malanów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA NA STANOWISKU MIĘSNYM - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w sklepie na stanowisku mięsnym, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie i przyjmowanie towaru, przygotowywanie produktów do sprzedaży, utrzymywanie miejsca pracy w czystości, udział w okresowych inwentaryzacjach
kontakt przez PUP - 2014-09-09 - Cieszanów (podkarpackie)

MANIKIURZYSTKA - do 1 850 PLN

Manikiurzystka.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kartuzy (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Węgrów (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

prace ziemne
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Lędyczek (wielkopolskie)

POZOSTALI INSTRUKTORZY FITNESS I REKREACJI RUCHOWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Gdańsk (pomorskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

Obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Paszowice (dolnośląskie)

MONTER FASAD - od 2 350 PLN

Organizowanie własnego stanowiska pracy, przygotowanie materiałów, narzędzi i sprzetu do realizacji robót montażowych, ocenianie stanu technicznego podłożona i przygotowanie go do montażu elementów fasady, wykonanie pomiarów i obsługa narzędzi pomiarowych wykorzystywanych w montażu fasad, przygotowanie i mocowanie elementów konstrukcji wsporczej do montażu fasad, przygotowanie i montowanie elementów wypełnienia fasad, ocenianie jakości wykonywanych robót. Miejsce pracy teren woj. Małopolskiego i woj. Śląskiego
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów, sporzadzanie sprawozdań, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Częstochowa (śląskie)

TRAKOWY - od 2 000 PLN

Przecinanie drewna, układanie drewna.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Jarosław (podkarpackie)

SERWISANT POJAZDÓW - od 2 000 PLN

Serwis pojazdów, drobne naprawy, wymiana częsci, kontrola poziomu płynów (oleju, płynu do chłodnic, płynu do spryskiwaczy, przygotowywanie pojazdów do wydania, przątanie w środku i mycie auta, monitorowanie stanu technicznego aut, diagnostyka, kasowanie błędów, wizyta w stacji kontroli pojazdów, drobne naprawy blacharskie i tapicerki
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Wg.programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

budowa domów od podstaw, remont obiektów budowlanych, murowanie, szalowanie, zbrojenie ogólnobudowlane. Wymagane umiejętności zgodne z ww. zakresem obowiązków, pożądane: wykształcenie zawodowe w zawodzie murarz oraz doświadczenie. Umowa o pracę wstępnie na okres próbny (docelowo na okres dłuższy) w wymiarze 1 etatu, jednozmianowa, w godz. 7.00 do 15.00. Wynagrodzenie 1.850 zł brutto.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Sierakowice (pomorskie)

DIETETYK - od 2 350 PLN

prowadzenie konsultacji dietetycznych, udzielanie porad, przygotowywanie diet, sprzedaż suplementów
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Katowice (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Uniejów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zabrze (śląskie)

WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu FP (3/1)
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Darłowo (zachodniopomorskie)

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Poznań (wielkopolskie)

DYREKTOR DEPARTAMENTU DS. OPERACJI HR - od 22 500 PLN

kierowanie działem operacji HR w spółpraca z szefem centrum i wszystkimi działami dot.kompleksowej obsługi kadrowo płacowej zarządzanie zespołem menedżerów , planowanie budżetu strategii działania i rozwoju
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Przygotowanie dokumentów do wysyłki.b) Przyjmowanie korespondencji wpływającej.c) Zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną i archiwalną.d) Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i udzielanie odpowiedzi na pisma.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Tuszyn (łódzkie)