Praca FLORYSTA Leżajsk kontakt przez PUP

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Florysta

Data publikacji: 2016-07-01

Lokalizacja: Leżajsk (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leżajsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leżajski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, LM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leżajski

Gmina pracodawcy: Leżajsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leżajsk

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

obsługa koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łysek (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

obsługa klientów w zakresie przyjmowania zamówień na odzież, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, pozyskiwanie zamówień od klientów, przygotowywanie ofert.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Olszyna (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

Składanie desek, zbijanie palet, sprzątanie, pomoc przy załadunku i rozładunku.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bondyrz (lubelskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 1 010 PLN

Montaż/demontaż rusztowań, transport, praca na terenie Krakowa i okolic
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Kraków (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa terminala płatniczego, obsługa kasy fiskalnej, bezpośrednia obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Pawłowice (śląskie)

BARMAN-KELNER (Z) - do 1 850 PLN

Barman-kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Zabawa (małopolskie)

SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW - do 2 700 PLN

Koordynacja sprzedaży przez internet i telefon (przyjmowanie i przygotowanie zamówień, nadzorowanie płatności).zarządzanie procesem reklamacji (przyjmowanie reklamacji, kontakt z dostawcami, rozwiązywanie reklamacji, informowanie Klientów) utrzymywanie bezpośredniego kontaktu telefonicznego i mailowego z Klientami Kluczowymi oraz internetowymi (m.in.: odpowiedzi na maile, pomoc w przygotowaniu kosztorysów, wyceny transportu i warunków dostaw) bezpośrednia obsługa Klientów Kluczowych w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Gdańsk (pomorskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - POMOCNIK LABORANTA CHEMICZNEGO (PFRON) - do 1 850 PLN

- wykonywanie prostych prac laboratoryjnych- wykonywanie badań kontroli jakości wyrobów- pobieranie próbek do analizy- prowadzenie rejestru i archiwum próbek- współudział w przygotowaniu odczynników w postaci roztworów- wykonywanie analiz przy użyciu nieskomplikowanej aparatury pomiarowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane, prace elewacyjne systemem DRYVIT,STO, glazura, malowanie, tynki mozaikowe.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z handlemi magazynowaniem, nadzór nad zamówieniami towarów, prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie towarów spożywczychWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe/średnie, obsługa kasy, znajomość programu magazynowego, umiejętność obsługi klienta detalicznego, 3 miesięczne doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Chłopice (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W APTECE INTERNETOWEJ - do 3 494 PLN

sprzedaż internetowa, prowadzenie magazynu i biura
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK KAMIENIARZA - 997,4 PLN

pomocnik kamieniarza
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Wiewierz (dolnośląskie)

PIEKARZ - od 2 100 PLN

Produkcja pieczywa, odpiek pieczywa, zmiany do uzgodnienia 5-13 lub 4-12 i 13-21 lub 14-22
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Puławy (lubelskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 1 850 PLN

czyszczenie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- współpraca z agencjami reklamowymi,- opracowywanie materiałów reklamowych,- przygotowywanie akcji promocyjnych,- opracowywanie i prowadzenie kampanii medialnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Sanok (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - do 14 PLN

Przygotowanie, gotowanie potraw kuchni wietnamskiejMiejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Zachodnia;Praca w godzinach 10:00-21:00;Nie mniej niz 70 h/ miesiąc;Sala G
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 100 PLN

POZYSKIWANIE NOWYCH ODBIORCÓW, PODTRZYMYWANIE WSPÓŁPRACY Z OBECNYMI NA TERENIE UKRAINY I BIAŁORUSI
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Dąbrowice (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

STAŻYSTA - 997,4 PLN

Udział w przygotowywaniu dokumentacji ds. pracowniczych, pismZapoznanie się z archiwizowaniem dokumentacji kadrowej Zapoznanie się z rozliczeniem kart drogowych samochodu służbowego Udział w prowadzeniu ubezpieczeń grupowych pracowników Udział w prowadzeniu dokumentacji osobowej pracowników, w tym przygotowywanie dokumentów związanych z przyjęciem do pracy Udział w ewidencjonowaniu rocznych planów urlopowych i wniosków urlopowych Udział w pobieraniu, wydawaniu i rozliczaniu mandatów karnych Zapoznanie się z rozliczaniem preparatów szczepionkowych Udział w przygotowywaniu upomnień oraz tytułów wykonawczych wynikających z postępowania egzekucyjnego Udział w przygotowywaniu skierowań na badania wstępne, badania okresowe, badania kontrolne oraz kontorlowanie aktualnosci badań lekarskich pracowników Udział w przygotowywaniu i prowadzeniu ewidencji czasu pracy pracownikówUdział w tworzeniu i aktualizacji zarządzeń Dyrektora PSSE w Gryfinie Zapoznanie się ze sprawozdawczością statystyczną oraz przygotowywanie sprawozdań do GUS Udział w prowadzeniu i rozliczaniu transakcji pieniężnych w kasie, odprowadzanie gotówki do banku, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gryfino (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji księgowej (rozliczanie ZUS, VAT)
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY I ZAKUPÓW - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia.Sprzedaż artykułów. Pozyskiwanie nowych klientów, zaopatrzenie hurtowni.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

OBSŁUGA KLIENTA, WYKŁADANIE TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Dęblin (lubelskie)

oferta stażu w ramach bonu stażowego: nauka obsługi klienta, nauka wystawiania faktur
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Olkusz (małopolskie)

STAŻ - RECEPCJONISTKA/SEKRETARKA - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

PAKOWANIE, KONFEKCJONOWANIEWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, WYSOKA SPRAWNOŚĆ MANUALNA, KREATYWNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI SKANERA I PALECIAKA, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)