Praca FLORYSTA Dobczyce kontakt przez PUP

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - układanie kompozycji sztucznych,- dobór materiałów florystycznych do stroików,- wykonywanie ozdób świątecznych, okazjonalnych,- obsługa klienta indywidualnego, porady dotyczace rosliń doniczkowych,- obsługa kasy fiskalnej, zamówienia, faktury

Data publikacji: 2016-02-17

Lokalizacja: Dobczyce (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dobczyce, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- układanie kompozycji sztucznych,- dobór materiałów florystycznych do stroików,- wykonywanie ozdób świątecznych, okazjonalnych,- obsługa klienta indywidualnego, porady dotyczace rosliń doniczkowych,- obsługa kasy fiskalnej, zamówienia, faktury

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Wieliczka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieliczka

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

nadawanie i przyjmowanie korespondencji, pisanie tekstów na edytorze, wprowadzanie danych do komputera, udzielanie informacji klientom, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Bytów (pomorskie)

KLASYFIKATOR RYB - od 2 000 PLN

wizualna ocena budowy ryb, zlecanie wykonywania badań, prowadzenie dokumentacji, znakowanie sklasyfikowanego surowca
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

Prasowanie odzieży, prasowanie elementów odzieży, prasowanie międzyoperacyjne.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY/A - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów; opisywanie dokumentów; prace biurowe - pisanie pism; sprawdzanie poprawności księgowania; sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego; wystawianie i księgowanie faktur VAT; prowadzenie ewidencji środków trwałych' prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych; wprowadzanie dokumentów księgowych do programu komputerowego; naliczanie wynagrodzeń; tworzenie różnego rodzaju zestawień dla zarządu; sporządzanie sprawozdań do Urzędu Statystycznego.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Barlinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Żywiec (śląskie)

FRYZJER - CZERNIEJEWO - od 1 750 PLN

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Czerniejewo (wielkopolskie)

POMOCNIK DO PRAC POLOWYCH - od 1 850 PLN

pomocnik do prac polowych
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Sarbinowo (wielkopolskie)

MURARZ - od 10 PLN

MUROWANIE ŚCIAN KONSTRYKCYJNYCH, DZIAŁOWYCH ZGODNIE Z PROJEKTEM WYKONAWCZYM;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

SORTOWACZ-PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Sortowanie odzieży, pakowanie, składanie, praca stojąca.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Dabanie o utrzymanie ładu i porzątku w budynkach i na terenach należących do Gminy
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Jaraczewo (wielkopolskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 100 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw wietnamskich
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 900 PLN

Prace pilęgnacyjne na plantacji borówki amerykańskiej, przewożenie pracowników sezonowych na plantacje, załadunek i rozładunek owoców, zaopatrzenie gospodarstwa, prace remontowe maszyn i urządzeń w gospodarstwie.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Huta Błędowska (mazowieckie)

KASJER - 11 - 12 PLN

sprzedaż produktów wielobranżowych
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Świętochłowice (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc w opiece
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Lutogniew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Dynów (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Pomianowo (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie ręcznych wykopów przy układaniu kabli elektroenergetycznych; implantacja terenu; przygotowywanie kabli, obsługa prostych maszyn budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie pieczywa, wyrobów cukierniczych oraz innych towarów na stan sklepu firmowego. Obsługa klientów, wydawanie, pakowanie sprzedawanego pieczywa, wyrobów cukierniczych. Ewidencja sprzedawanych towarów za pomocą kasy fiskalnej, sporządzanie dziennych zestawień sprzedaży oraz dziennych raportów z kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Zamość (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- przyjmowanie towarów do magazynu,- uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym,- wydawanie towarów z magazynu,- zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą,- przestrzeganie terminów ważności towarów,- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,- obsługa programu komputerowego,- prawidłowe oznakowanie towarów,- układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej,- sporządzanie odpowiedniej dokumentac
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ostrowite (wielkopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY (ORGANIZACJA PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH) [PRACA WEDŁUG GRAFIKU, W TYM W WEEKENDY] - od 2 000 PLN

pomoc przy przygotowywaniu przyjęć (kameralnych), bieżąca pomoc podczas przyjęć, pomoc przy przygotowywaniu ogrodu w trakcie przyjęć
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER - PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Obsługa wiertarki słupowej, montaż elementów metalowych w wyrobach drewnianych, montaż desek drewnianych w regałach i stolikach metalowych, wizualna kontrola jakości towaru przed przygotowaniem do wysyłki, pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Wyszków Śląski (opolskie)

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI (PO STAŻU) - od 925 PLN

sporządzanie i wypik ciast
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Opole Lubelskie (lubelskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Lębork (pomorskie)