Praca FLIZIARZ (O) Bieśnik USŁUGI BUDOWLANE MAŁGORZATA SOWA

Miejsce pracy:
-, 32-840 Bieśnik, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Fliziarz

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: prośba pracodawcy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FLIZIARZ (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bieśnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zakliczyn

Zawód: glazurnik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe lub doświadczenie. Praca na terenie woj. małopolskiego (pracodawca zapewnia dojazd z Zakliczyna) w godz. 7.00-17.00, umowa zlecenie. Wynagrodzenie 1850 zł brutto. Kontakt: Usługi Budowlane Małgorzata Sowa, Bieśnik 53, tel. 721 718 000 (do godz. 21.00).

Nazwa pracodawcy: USŁUGI BUDOWLANE MAŁGORZATA SOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
- 53, 32-840 Bieśnik, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : do 21.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Zakliczyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bieśnik

Ulica pracodawcy: -

Numer budynku pracodawcy: 53

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.08.2016