Praca FIZJOTERAPEUTA Zgierz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z prepisami BHP i ppoż.,- wykonywanie zabiegów uspawniających zgodnie ze zleceniem lekarza,- prowadzenie ćwiczeń leczniczych w systemie ćwiczeń zespołowych,- prowadzenie ćwiczeń leczniczych w systemie indywidualnych zajęć z chorym,- prowadzenie obserwacji chorego i rejestrowanie postępów uspraw. leczniczego.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

obróbka desek
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Łaszew Rządowy (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 12 PLN

Mycie naczyń kuchennych i stołowych prace porządkowe, praca przy wydaniu posiłków itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa klienta- sprzedaż- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Jedlicze (podkarpackie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - do 2 050 PLN

Wykształcenie średnie lub wyższe; mile widziane doświadczenie; znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym; umiejętność wykonywania profesjonalnych zdjęć sprzedawanego sprzętu komputerowego; obsługa klienta; serwisowanie sprzętu komputerowego; przygotowywanie aukcji internetowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Knurów (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Konin (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY TURYSTYKI ( 14 REF. DO 30 R.Ż.) - od 2 000 PLN

oferta w ramach refundacji, z przeznaczeniem dla osób bezrobotnych, które nie ukończyły 30 roku życia: kompleksowa obsługa klientów biura podróży, doradztwo z zakresu aktualnych destynacji, trendów turystycznych, sporządzanie ofert podróży, budowanie długotrwałych relacji z klientami.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Józefów (mazowieckie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Surhów (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWALNY - od 2 000 PLN

Wykonywanie elewacji, remonty dachów.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Barlinek (zachodniopomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Sierpc (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Białogard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prostych prac budowlanych, tynkowanie, murowanie, docieplenia
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Żywiec (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Myszyniec (mazowieckie)

MALARZ - od 1 850 PLN

malowanie ścian, sufitów
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace pomocnicze w kuchnizapozanie się z zasadami BHP obowiazujacymi w kuchni HACAPobsługa urzadzeń rozdrabniającychzasady i obróbka termiczne półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY- KIEROWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Hłomcza (podkarpackie)

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI DOSTAW - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-11 - Żywiec (śląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Prace budowlane związane z wykonywaniem konstrukcji murowych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Ostrołęka (mazowieckie)

LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Końskie (świętokrzyskie)

TŁOCZARZ W METALU - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

RPO WOŹNA - 997,4 PLN

staż EFS RPO Nabór osoby po 50 r.ż. o niskich kwalifikacjach i będące długotrwale bezrobotne ( wg. definicji projektowej) lub osoby niepełnosprawne po 30 r.ż. o niskich kwalifikacjach i będace długotrwale bezrobotne ( wg. definicji projektowej)sprzątanie, zamiatanie, odkurzanie, ścieranie kurzu ze sprzętu, zabawek, organizacja posiłków, dyżury w szatni, uczestniczenie w spacerach itp
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg. załacznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Kruszewo (wielkopolskie)

REŻYSER - od 850 PLN

Stworzenie filmików promocyjnych;- Opracowanie media planów; - Pisanie scenariusza do filmów szkoleniowych, instruktażowych, reportaży czy teledysku w j. rosyjskim oraz ukraińskim;- Montaż zapisu dźwiękowego i udźwiękawianie filmu w j. rosyjskim oraz ukraińskim;- Planowanie budżetu reklamowego; - Rekrutacja oraz zarządzanie personelem; - Administrowanie projektem internetowym;- Współpraca w zespole rosyjsko i ukraińskojęzycznym;- Wyjazdy do krajów wschodnich oraz UE.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - do 2 000 PLN

prace związane z utrzymywaniem dróg
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - ROLETY MATERIAŁOWE - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - od 2 774,96 PLN

prowadzenie ksiąg rachunkowych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

nawiązywanie kontaktów telefonicznych i elektronicznych z klientami, pozyskiwanie partnerów handlowych, doradztwo i obsługa klienta, wsparcie procesu sprzedaży oraz realizacji zamówień, wykonywanie podstawowych prac biurowych, wsparcie oraz realziacja zadań wynikających z bieżącej działalności firmy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Chrzanów (małopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Grójec (mazowieckie)