Praca FIZJOTERAPEUTA Rüdersdorf bei Berlin kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rüdersdorf bei Berlin, Niemcy

Zakres obowiązków:
Rehabilitacja pacjentów, prowadzenia terapii indywidualnej i grupowej, hydroterapii, elektroterapii i fizykoterapii.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 EUR

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rüdersdorf bei Berlin

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Niemcy

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 EUR

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, medyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana wiedza z dziedziny terapii, FBL (kinematyka funkcjonalna), terapii elektrycznej, terapii grupowej, hydroterapii, balneoterapii. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Podlaska Wojewódzka Komenda

Handlowa 6G, 15-399 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: angielski, niemiecki

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Europass CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Pocztą tradycyjną, drogą mailową lub osobiście.

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Handlowa

Numer budynku pracodawcy: 6G

Profil działalności pracodawcy: Klinika działająca w branży opieki medycznej.

Oferta zgłoszona przez: Podlaska Wojewódzka Komenda

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

zagranicznaEures: 1

rodzajOferty_1: EURES