Praca FIZJOTERAPEUTA Poddębice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poddębice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poddębicki

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Adres pracodawcy:
Polna 9, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie od posrednika pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: poddębicki

Gmina pracodawcy: Poddębice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poddębice

Ulica pracodawcy: Polna

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 2 070 PLN

Czyszczenie elementów metalowych, przygotowanie towarów do wysyłki. Wymagania wykształcenie zasadnicze zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Warnice (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Suchy Las (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY 65A - od 1 500 PLN

dbanie i utrzymywanie więzi z klientami z Pakistanu i Indii - prowadzenie rozmów z klientami z Pakistanu i Indii - przygotowywanie ofert sprzedażowych w językach hindi, urdu - wobec tego znajomość językó jest warunkiem koniecznym
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Żyrardów (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Diagnozowanie skóry,farbowanie brwi i rzęs,wykonywanie stylizacji rzęs,zdobienie paznokci
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

KOSMETOLOG - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Grabówka (podlaskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 900 PLN

Wykonywanie robót wykończeniowych w budynkach: tynki, gipsy, okładziny, posadzki, elewacje i inne.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łobaczew Duży (lubelskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, obsługa urządzeń biurowych i programów komputerowych, udział w sporządzaniu analiz i zestawień.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Biała Rawska (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ - od 1 050 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie zawodowe kierunkowe, doświadczenie min. 2 lata na w/w stanowisku, umiejętność- specjalność: znajomość potraw kuchni arabskiej. Ogólny zakres obowiązków: sporządzanie/wykonywanie potraw kuchni arabskiej;
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Krasnystaw (lubelskie)

KONSULTANT DO SPRAW IT - od 4 000 PLN

Obsługa klienta, rozwiązywanie problemów IT w jęz. niemieckim. Jęz. angielski poziom bardzo dobry, jęz. niemiecki poziom bardzo dobry.Wykształcenie co najmniej średnie. Praca w dni wolne.
kontakt przez PUP - 2015-12-24 - Łódź (łódzkie)

SEKRETARKA - od 1 900 PLN

Odbieranie i wykonywanie telefonów, ekspediowanie poczty, obsługa komputera i faxu.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Zakopane (małopolskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Olkusz (małopolskie)

NAUCZYCIEL TYFLOPEDAGOG - 205 - 333 PLN

Zgodny ze stanowiskiem nauczyciel tyflopedagog
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Polanów (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI PAPY I GONTÓW - 997,4 PLN

obsługa urzadzeń do produkcji wyrobów papowych, wspołudzial w wykonywaniu oględzin i przeglądów urządzeń mechanicznych i instalacji technologicznych,
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Gorlice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie sałatek, sosów, panierowanie, obsmażanie, gotowanie: warzyw, jarzyn, mięs, wykonywanie obróbki ręcznej, mechanicznej oraz termicznej surowców i półproduktów, mycie, obieranie, krojenie, dzielenie na części artykułów spożywczych: warzywa, mięsa, sery, sosy, smażenie na urządzeniach gazowych, przygotowywanie artykułów przy pomocy krajalnicy, miksera.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Bełchatów (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Dbanie o czystosć i porządek w placówce, pomoc dzieciom w czynnościach higienicznych i samoobsługowych, przygotowywanie i sprzątanie po posiłkach, pomoc w opiece nad dziećmi w placówce i poza nią, pomoc w czynnościach zleconych przez nauczyciela oraz wynikających z prawidłowego funkcjonowania przedszkola.Umiejętności: zdolności artystyczne (muzyczne lub plastyczne)
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Kębłowo (pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY-DOSPRZEDAŻ - od 13 PLN

Wykonywanie telefonów do stałych klientów w celu dosprzedaży kanałów premium.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Kraków (małopolskie)

STAŻ/FP/ - SPECJALISTAI W ZAKRESIE ROLNICTWA I LEŚNICTWA ( WYDZ. BUDOWNICTWA I ŚRODOWISKA ) - 997,4 PLN

udział w załatwianiu spraw dotyczących gospodarki leśnej
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

załadunek i rozładunek aut zgodnie z przyjętym harmonogramem, obsługa wózków widłowych i skanera magazynowego, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, samodzielna obsługa systemu magazynowego
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA-ASYSTENTKA - 997,4 PLN

obsługa klienta salonu kosmetycznego, pomoc przy zabiegach kosmetycznych i samodzielność wykowania półzabiegów kosmetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Reda (pomorskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, doświadczenie co najmniej 6 miesięcy na podobnym stanowisku, język ukraiński/rosyjski - poziom zaawansowany (B2)
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Staż w Krapkowicach, skierowany do osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Opole (opolskie)

BARMAN - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klientów, kasy fiskalnej, przyjęcie towaru, przygotowywanie napojów alkoholowych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Chrzanów (małopolskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

Pozostali kucharze
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Pełczyce (zachodniopomorskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - od 2 300 PLN

Kontakt z kierowcami, dyspozytorami w języku rosyjskim, ukraińskim; pisanie sprawozdań w j. rosyjskim, ukraińskim; monitorowanie transportu międzynarodowego; pozyskiwanie nowych kontrahentów; znajomość geografii Europy.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Częstochowa (śląskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie pełnej rachunkowości jednostki budżetowej. Sporzadzanie planu budżetu i zmian w planie dochodów i wydatków. Sporządzanie list płac i dokumentów rozliczeniowych do ZUS. Rozliczanie podatku dochodowego, sporządzanie deklaracji do US, sporządzanie sprawozdań budżetowych, finansowych, statystycznych i innych. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, realizacja zamówień publicznych w jednostce. Prowadzenie ksiąg inwentarzowych i korespondenci w zakresie spraw finansowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Olesno (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11 PLN

Przetwórstwo tworzyw sztucznych; prace montażowe komponentów do sprzętu AGD; praca stojąca.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)