Praca FIZJOTERAPEUTA Międzyrzecz Dom Pomocy Społecznej Międzyrzecz

Dr. Tadeusza Podbielskiego 2, 66-300 Międzyrzecz, powiat: międzyrzecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć usprawniających ruchowo, organizacja czasu podopiecznych, poszukiwanie nowych form aktywności ruchu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzyrzecz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: międzyrzecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Międzyrzecz

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: Dom Pomocy Społecznej Międzyrzecz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, potwierdzenie kwalifikacji zawodowych

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: międzyrzecki

Gmina pracodawcy: Międzyrzecz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Międzyrzecz

Ulica pracodawcy: Dr. Tadeusza Podbielskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

OPERATOR CNC - od 2 800 PLN

Obsługa maszyny CNC
Mebleset Sp. z o.o. - 2016-08-25 - Międzyrzecz (lubuskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 22 PLN

praca na samodzielnym stanowisku pracy
"BRUBET" RYSZARD WINNICKI - 2016-09-12 - Międzyrzecz (lubuskie)

POMOCNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

OBSŁUGA DOKUMENTÓW WEWNĄTRZFIRMOWYCH(BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚC PAKIETU OFFICE,MILE WIDZIANY JĘZYK OBCY)
JANAS LOGISTICS Sp. z o.o. - 2016-04-11 - Skwierzyna (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 750 PLN

praca na stanowisku fizjoterapeuty
Pszczyński Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczny - 2015-12-14 - Pszczyna (śląskie)

KUCHARZ/KUCHARKA - od 2 700 PLN

Przygotowywanie i wydawanie posiiłków
Przedsiębiorstwo Produk.-Handl.-Usług. "Jumar" Sp. z o.o. - 2016-06-24 - Międzyrzecz (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - 3 000 - 3 200 PLN

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych.Praca w godz. 7:00-14:35 w Kołobrzegu.
Sanatorium Uzdrowiskowe MESKO Adam Maciejewski - 2016-05-18 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

Rehabilitacja dzieci i młodzieży, przywracanie ich do sprawności ruchowej, przekazywanie opiekunom dzieci informacji na temat profilaktyki, dokonywanie oceny stanu zdrowia pacjentów, przekazywanie wiedzy opiekunom dzieci na temat stanu zdrowia dziecka, prowadzenie dokumentacji medycznej, wypisywanie wniosków i opinii.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Neuro-Med" - 2016-12-19 - Racibórz (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 1 850 - 2 000 PLN

Fizjoterapeuta - bio-energo-informatyczne oddziaływanie wzajemne i korekcja w organizie człowieka
INSTYTUT WIEDZY WALEOLOGICZNEJ Irena Galińska-Musioł - 2016-02-24 - Plewiska (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Łazy (lubelskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 2 100 PLN

sprzedaz artykułów przez internet
"AR-MET" S.C. Robert Rogała, Krzysztof Rogala, Anna Gorgiel - 2016-04-20 - Międzyrzecz (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

masaże lecznicze, obsługa urządzeń do fizjoterapii
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łyskornia (łódzkie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 2 040 PLN

prace na produkcji odzieży, prace magazynowe
SANPRO INTERIM BPO Sp. z o. o. Sp. Komandytowa - 2016-09-19 - Międzyrzecz (lubuskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 500 PLN

Planowanie remontów i modrenizacji maszyn,usuwanie awarii maszyn,montaż nowych układów i urządzeń.(świadectwo kwalifikacji do 1 KV)
WITPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-25 - Skwierzyna (lubuskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Ciepielów (mazowieckie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

rejestracja sprzedaży fiskalnej, przgotowanie zamówień na produkty spożywcze, osługa terminalu płatności kartą elektroniczną , sporządzanie raportów kasowych, ustawianie towarów na półkach
GROSIK Sp. z o.o. - 2016-08-08 - Bobowicko (lubuskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, towarowanie, inwentaryzacja
PPHU"TOPAZ"Jarosław Niedziela Spółka Jawna - 2016-07-01 - Międzyrzecz (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

wykonywanie zabiegów leczniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łeba (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 13 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
ARTEMIDA Sp. z o.o. - 2016-12-28 - Białystok (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 4 210,51 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
PETROTRANS Sp. z o.o. - 2016-07-13 - Międzyrzecz (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 057 PLN

Rozmowy z kontrahentami zagranicznymi, pozyskiwanie klientów, realizacja zamówień, obsługa e-mail
NORTPOL MARCIN ROGALA - 2015-12-28 - Międzyrzecz (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 650 PLN

Wykładanie towaru, obsługa klientów(obsługa kasy fiskalnej), dbanie o porządek na sali sprzedaży
P.H.U. "POLAKTIV" - 2016-08-22 - Pszczew (lubuskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
WITPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-16 - Skwierzyna (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (CIĄGNIKI SIODŁOWE, BUSY) - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów w warsztacie samochodowym
PRAEFA SP. Z O.O. - 2016-05-17 - Międzyrzecz (lubuskie)

MECHANIK MASZYN - od 2 500 PLN

USUWANIE AWARII MASZYN,MONTAŻ NOWYCH UKŁADÓW I URZĄDZEŃ(DOŚWIADCZENIE 3 LATA,ZNAJOMOŚĆ PRAW ELEKTRYKI,UPRAWNIENIA SPAWALNICZE)
WITPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-13 - Skwierzyna (lubuskie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 750 PLN

Sortowacz surowców wtórnych/pracownik produkcji
P.P.H.U PLAST PROFI Agnieszka Stafyniak - 2015-12-03 - Międzyrzecz (lubuskie)

MENADŻER - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, reklama
Zakład Usługowo-Handlowy "Gaj" - 2016-07-27 - Stary Dwór (lubuskie)