Praca FARMACEUTA Wiązownica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wiązownica, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Farmaceutaoferta dla osób do 30 roku życiasporządzanie, wytwarzanie, wydawanie oraz wykonywanie analizy jakościowej, ilościowej prdoktów leczniczych i wyrobów medycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FARMACEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wiązownica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Zawód: farmaceuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 15.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Słowackiego 2, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jarosławski

Gmina pracodawcy: Jarosław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jarosław

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: farmaceuta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.04.2016