Praca FARMACEUTA Lipno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: farmaceuta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FARMACEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipnowski

Zawód: farmaceuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: lipnowski

Gmina pracodawcy: Lipno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipno

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: farmaceuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BARMANKA - 997,4 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Koniecpol (śląskie)

SOFTWARE DEVELOPER - od 8 000 PLN

- Dostarczanie najlepszych w klasie interfejsów użytkownika w całej platformie Ryanair.com, - Rozwijanie wysokiej jakości i sprawdzanie oprogramowania za pomocą wydajnych metod pracy Agile. - Wprowadzanie najlepszych praktyk technologicznych i rozwoju oprogramowania do zespołu, z pasją i entuzjazmem, - Wspomaganie analityków biznesowych i innych zainteresowanych stron w kształtowaniu, szacowaniu i planowaniu nowych wymogów, - Uczestnictwo w regularnych wystawach nowej pracy dla właścicieli produktów i interesariuszy biznesowych, - Dążenie do ciągłego doskonalenia w zespole.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa klientów multiagencji ubezpieczeniowej i szkoły językowej
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Słupca (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wydawanie towaru przyjmowanie towaru, rozkładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Chęciny (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - DO 30 ROKU ŻYCIA - od 1 850 PLN

sprzedawca w wiejskim sklepie detalicznym
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Krosno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca samochodów, części samochodowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Kobiór (śląskie)

obsługa klientów, praca na kasie fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

227U - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Radom (mazowieckie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - do 1 850 PLN

Codzienne sprzątanie sali, opoieka nad dziećmi podczas sapcerów i wycieczek, pomoc dzieciom przy korzystaniu z wc itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątanie pomiesczeń biurowych, serwis dzienny.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 200 PLN

wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeńczytanie schematów elektrycznychwykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Rokiciny-Kolonia (łódzkie)

APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH - od 2 000 PLN

Załadunek, rozładunek i magazynowanie fosforu.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Wsparcie wychowawcy w prowadzeniu zajęć edukacyjno-wychowawczych; codzienna opieka nad dziećmi. Przygotowywanie pomocy dydaktycznych. Współpraca z rodzicami przedszkolaków. Współorganizowanie uroczystości przedszkolnych.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Pogórze (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa zawieszeń, hamulców, wymiana oleju, naprawa i regulacja podzespołów pojazdów.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Majdan Górny (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków, remontami i termoizolacje
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Mszana Dolna (małopolskie)

OBSŁUGA BARU I KUCHNI - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wołogoszcz (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+E - od 925 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przewóz towarów w ruchu międzynarodowym; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, mile widziane doświadczenie, znajomość języka angielskiego, niemieckiego, ukraińskiego na poziomie dobrym w związku z transportem we wszystkich krajach UE głównie: Niemcy, Anglia, Hiszpania, Ukraina, Francja; MIEJSCE PRACY: UE
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Sadów (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

Prace biurowe, obsługa klienta, rozliczanie sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Zawiercie (śląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

1. Weryfikacja dokumentów ksiegowych pod względem formalno-rachunkowym.2. Wprowadzanie dokumentów do systemy księgowo-finansowego.3. Archiwizacja dokumentów.4. Udział w cyklach rozliczeniowych podmiotów gospodarczych.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHARZA - OFERTA WYŁĄCZNIE DLA OSOBY, KTÓRA ODBYŁA STAŻ U PRACODAWCY - od 925 PLN

Pomoc w obróbce warzyw, owoców i innych surowców oraz przygotowanie potraw z wytycznymi kucharki,
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Głogów (dolnośląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

Pakowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Sieradz (łódzkie)

PRASOWACZKA - od 1 800 PLN

prasowanie odzieży
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ - od 1 850 PLN

kompletowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Ostrówek (łódzkie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 050 PLN

Produkcja wyrobów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Milicz (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Motaniec (zachodniopomorskie)

MŁODSZY PAKOWACZ - od 2 000 PLN

konfekcjonowanie produktów, materiałów, półproduktów, wkładanie gotowych produktów do kartonów lub na palety i dostarczanie wg przyjetych zasad
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Jaworzno (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed