Praca FAKTURZYSTKA Zamość kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wypisywanie faktur sprzedażowych, obsługa programów komputerowych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność obsługi komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Znajomość programów komputerowych.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ - od 2 000 PLN

poszukiwanie nowych rynków zakupu półproduktów na rynku Rosja, Ukraina
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Piaseczno (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

prace budowlano-montażowe
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Malbork (pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zagórów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Myszyniec (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 925 PLN

Wykonywanie poleceń piekarzy-ciastowego, piecowego, stołowego. Współpraca z nimi, znajomość ukraińskich receptur. Praca na pół etatu od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-13.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Piastów (mazowieckie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - STAŻ - 997,4 PLN

czyszczenie elementów stalowych, podzespołów do remontu; składanie podzespołów do urządzeń, spawanie elementów stałych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Libiąż (małopolskie)

STAŻ - AGENT DS. ZAKUPÓW - 997,4 PLN

pozyskiwanie najkorzystniejszych ofert zakupu i opracowanie ich zestawień, przygotowanie zamóiweń, zlecenia transportu zakupionych towarów, odbiór towarów, weryfikacja zakupionych towarów z zamówieniem
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Chorzów (śląskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE (127OP) - od 1 300 PLN

Montaż systemów suchej zabudowy. Wykonywanie robót malarskich, tapeciarskich, posadzkarskich,okładzinowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Kąck (mazowieckie)

LABORANT - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Suwałki (podlaskie)

STAŻ - FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

pon- pt 8-15.30
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Niemodlin (opolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Barwałd Średni (małopolskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

prace magazynowe,wykładanie towaru na regały
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.Kompetowanie faktur i innych dokumentów, sprawdzanie faktur pod względem formalno-rachunkowym, sporządzanie rapotrów, wprowadzanie danych do komputera, obsługa korespondencji, umawianie spotkań kontrahentów, inne prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

MONTAŻ DRZWI WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH, MONTAŻ PANELI PODŁOGOWYCH, MONTAŻ SUFITÓW NAPINANYCH (FOLIA), MONTAŻ SZAF, MONTAŻ KUCHNI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, 5 LAT DOŚWIADCZENIA NA BUDOWIE
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (RP/1K) - od 1 850 PLN

koszenie poboczy , remont dróg, czyszczenie rowów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zakliczyn (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża budownictwo, wykończenia wnętrz, remonty, renowacja elewacji, docieplenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

FORMIERZ MASZYNOWY - od 2 540 PLN

Wykonywanie form, odlewów, szlifowanie odlewów, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Kowale Oleckie (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ ELEKTRYCZNO-GAZOWY - od 2 000 PLN

spawanie elektryczno-gazowe
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

REFERENT BIUROWY - 997,4 PLN

Referent biurowy
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Jarząbkowice (śląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

- obsługa rejestracji pacjentów, umawianie wizyt,- prowadzenie dokumentacji medycznej,- przyjmowanie materiałów do badań,- współpraca z personelem medycznym,- wystawiane faktur i zaświadczeń,
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Dębostrów (zachodniopomorskie)

AGENT DS. DYSTRYBUCJI 104 - od 1 900 PLN

bezpośredni kontakt z dostawcami i odbiorcami z krajów bliskiego wschodu, pomoc przedstawicielom handlowym, stały kontakt z magazynierami
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Żyrardów (mazowieckie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

prace porządkowo-gospodarcze, pielęgnacja terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie odpadów na linii
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Toniszewo (wielkopolskie)

MANAGER PRODUKTU - od 1 850 PLN

prowadzenie biura, pozyskiwanie klientów orazdbanie o stałych klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kraków (małopolskie)