Praca FAKTURZYSTKA Młoszowa Rogala Sp. J. / Delikatesy CENTRUM

Florkiewicza 1, 32-540 Młoszowa, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wprowadzanie faktur do systemu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Młoszowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebinia

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie,mile widziana znajomość obsługi programu do fakturowania

Nazwa pracodawcy: Rogala Sp. J. / Delikatesy CENTRUM

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Trzebinia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Młoszowa

Adres strony pracodawcy: www.firmarogala.pl

Ulica pracodawcy: Florkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: delikatesy, spzredaż art. spozywczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.07.2016