Praca FAKTURZYSTKA Golub-Dobrzyń kontakt przez PUP

Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golub-Dobrzyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych, wykonywanie czynności obsługowo-naprawczych: silnika pojazdu, podzespołów układu napędowego, układu hamulcowego, układu kierowniczego, zawieszenia pojazdu, kół jezdnych i ogumienia pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK DS. KADROWO-KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Sporządzanie list obecności, ewidencja czasu pracy, wystawianie zaświadczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Tleń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK DS WSPARCIA SPRZEDAŻY - do 11 000 PLN

Pracownik na tym stanowisku będzie współpracował z kadra zarządzającą działu sprzedaży na obszarze Europy i Afryki wspierając zespół w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych. Pracownik będzie również odpowiedzialny za obsługę zamówień oraz tworzenie kompleksowych procesów i ich realizację.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 3 000 - 3 500 PLN

1. Przyjmowanie dostaw do magazynu.2. Obsługa wózka widłowego.3. Rozpakowywanie, etykietowanie i pakowanie towarów.4. Przygotowywanie zleceń do wysyłki.5. Wydawanie towarów z magazynów.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Niepruszewo (wielkopolskie)

WĘDLINIARZ - od 1 750 PLN

rozbiór na części półtusz wprz., klasyfikacja mięs drobnych
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Patoki (łódzkie)

USŁUGA TECHNICZNA POGRZEBU - do 2 200 PLN

Przyjmowanie zleceń pogrzebowych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Radomsko (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Reprezentowanie firmy na rynku fryzjkerskim, realizowanie planów sprzedażowych, budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych, przygotowywanie raportów z wykonywanych działań.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Krosno (podkarpackie)

MONTER/KIEROWCA - od 2 500 PLN

montaż ogrodzeń metalowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Pleśno (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie firmy w Otrębusach. Praca na pełny etat od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Otrębusy (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

obsługa linii komunikacji miejskiej na terenie Śląska
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Bytom (śląskie)

ANALITYK RUCHU NA STRONACH INTERNETOWYCH - 8 000 - 11 000 PLN

praca przy komputerze, częste zagraniczne wyjazdy służbowe
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, budowanie, ocieplanie)
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Olesno (opolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACYJNYCH - 997,4 PLN

Młodszy specjalista do spraw organizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Stalowa Wola (podkarpackie)

GARMAŻER - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta,- wykładanie towarów na półkach,- odbiór towarów,- oznaczenie cen,- obsługa kasy fiskalnej - robienie raportów dziennych, miesięcznych, - dokonywanie zwrotów towarów,- zapoznanie z zasadami przechowywania towaru i kontrola pod kątem przydatności do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

-wprowadzanie pozycji księgozbioru biblioteki szkolnej do ewidencji elektronicznej w programie Mol Optivum,-prace techniczne w bibliotece; naprawa zniszonych książek, oprawianie, nanoszenie numerów ewidencyjnych i pieczęci biblioteki, zakładanie kart książek i kart czytelniczych,-prace porządkowe, dbanie o estetyczny wygląd biblioteki.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Siercza (małopolskie)

SZWACZKA - OBSŁUGA AUTOMATU DO SZYCIA KIESZENI. - od 1 850 PLN

Umiejętność obsługi automatu do szycia kieszeni w tym programowanie długości ściegu, prędkości transportu materiału, transport ciągły lub przerywany, prędkości rościnania, cyklu szycia różnych kieszeni itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, ekspozycja towaru.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Jarczów (lubelskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie min. 3 miesiące
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA, ART. 150F - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Warszawa (mazowieckie)

BARISTA - do 10 PLN

- dbanie o sprzęt niezbędny w tej pracy (ekspresy do kawy, ciśnieniowe etc.),- wybór najlepszych jakościowo produktów - nadzór nad przechowywanym towarem, odpowiednie magazynowanie. - obsługa klientów - dodatkowo (artystyczne zdobienie kawy na piance z mleka
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Katowice (śląskie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

prasowanie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bełchatów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie dokumentacji (korespondencji), tłumaczenie tekstów stron intern w jezyku ukraińskim, pomoc przy rozbudowie i zarządzaniu zapleczem pozycjonerskim, pomoc przy funkcjonowaniu biura, pomoc przy kreowaniu i wdrażaniu strategicznego buldingu
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kalinko (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- ROBOTY PUBLICZNE - od 925 PLN

Prace porządkowe na terenie miasta i gminy Iłowa
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Iłowa (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 12 PLN

wypełnianie ubytków w drewnie kitem, przygotowanie drewna
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed