Praca F-MŁODSZY OPIEKUN W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ Chojnów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chojnów, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: F-MŁODSZY OPIEKUN W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legnicki

Zawód: opiekun osoby starszej*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 02.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekun osoby starszej*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Radomsko (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż lodów z automatu. Przyjmowanie gotówki. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

BIOTECHNOLOG - do 3 000 PLN

WYKONYWANIE ANALIZ MOLEKULARNO - GENETYCZNYCH, PRZYJMOWANIE I ARCHIWIZOWANIE PRÓBEK, WPROWADZANIE DANYCH I WYNIKÓW DO SYSTEMU, PRZEPROWADZANIE PRAC BADAWCZO ROZWOJOWYCH, OPRACOWYWANIE NOWYCH TESTÓW, OSBŁUGA SPRZĘTU LABORATORYJNEGOWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZEPROWADZANIA BADAŃ MOLEKULARNO GENET., UPRAWNIENIA DIGNOSTY LABORATORYJNEGO, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MILE WIDZIANE, ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO W STOPNIU BIEGŁYM
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - od 1 750 PLN

doświadczenie w prowadzeniu biura , obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Suwałki (podlaskie)

ARCHITEKT - od 1 850 PLN

projektowanie, wykonywanie rysunków
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Chojnice (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości w placówce służby zdrowia
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ustronie Morskie (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

Sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM, przyjmowanie telefonów do napraw.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Kalisz (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Praca w zawodzie kierowcy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kraków (małopolskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN DZIECI NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH - 997,4 PLN

nadzór nad bezpieczeństwem pieszych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Prace pielęgnacyjne na terenie kortów tenisowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Słupca (wielkopolskie)

KURIER - do 1 750 PLN

obsługa paczkomatów; umów SmartCourier; przekazów gotówkowych; odbiór nadań; doręczanie przesyłek poleconych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Piekary Śląskie (śląskie)

WULKANIZATOR - 2 000 - 3 000 PLN

-wymiana opon w pojazdach osobowych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

PRACOWNIK KUCHNI I OBSŁUGI - od 1 850 PLN

Pomoc w sprzataniu budynku, wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Konotopa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

TECHNIK PRAC BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

MODELARZ WYKROJNIKÓW - 997,4 PLN

bhp, obsługa programów komputerowych, czytanie rysunku technicznego, przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie przesyłek do transportu, sortowanie materiałów do produkcji narzedzi, sprawdzanie poprawnosci wykonywania narzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Głogówko Królewskie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA- KUCHARZ - 687 - od 1 900 PLN

sprzedaż i wykonywanie czynności kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Namysłów (opolskie)

373S - INFORMATYK - od 2 500 PLN

instalacja oprogramowania, naprawa sprzętu komputerowego,wykonywanie czynności związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa systemów informatycznych, nadzór nad urządzeniami sieci komputerowej sądów, tworzenie, weryfikacja i przechowywanie kopii bezpieczeństwa danych systemów sieciowych i serwerowych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Radom (mazowieckie)

POKOJOWA - od 12 PLN

SPRZĄTANIE POKOI, KORYTARZY, SCHODÓW
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Sprzedaż artykułów zoologicznych i wędkarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Żary (lubuskie)

Zasady obsługi klienta oraz organizacji pracy na poszczególnych działach. Układanie asortymentu towarowego na półkach. Obsługa klienta. Obsługa gospodarki magazynowej. Sprzedaż artykułów na wydzielonych działach. Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Dębno (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, wydawanie materiału z magazynu, rozładunek i załadunek materiału według dyspozycji
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Rusiec (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kraków (małopolskie)

BARMANKA - do 1 850 PLN

przygotowywanie i podawanie napojów
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Obsługa linii technologicznej; wypełnianie dokumentacji związanej z produkcją; recepturowanie składników; kontrola jakości składowych; przestrzeganie przepisów BHP; dbałość o porządek na stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Kominy (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed