Praca F-ADMINISTRATOR SIECI TELEINFORMATYCZNYCH-MONTER Chojnów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chojnów, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: F-ADMINISTRATOR SIECI TELEINFORMATYCZNYCH-MONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legnicki

Zawód: monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych*