Praca ASYSTENT PROTETYKA SŁUCHU Słubice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: badanie oczopląsu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROTETYKA SŁUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słubice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Zawód: protetyk słuchu*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2019

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słubice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Stanowisko pracy finansowane z PFRON: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: protetyk słuchu*

rodzajOferty_1: DLA_ZAREJESTROWANYCH

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, dbanie o estetykę miejsca sprzedaży, organizowanie, zaopatrzenie, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym, sprawna realizacja zamówień, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Góra (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac brukarskich.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Mokre (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Oleszyce (podkarpackie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

wyjazdy służbowe, kontakty z kontrahentami m.in. z Wietnamu, organizowanie sprzedaży towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie dań kuchni orientalnej, np. tureckiej.Wymagana umiejętność przygotowywania dań kuchni orientalnej na podstawie oryginalnych przepisów kuchni. Półroczne doświadczenie na stanowisku kucharza.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU UBEZPIECZEŃ - od 1 850 PLN

przygotowywanie i wystawianie polis ubezpieczeniowychmiejsce pracy: Autoryzowany Dealer Skody i KIA w Elblągu na ul. Warszawskiej 87
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, utrzymanie porządku, obsługa dostaw
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Żory (śląskie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

rejestracja klinetów na zabiegi i zajęcia, obsługa sprzętu fitness, sprzedaż kosmetyków, suplemmentów, karnetów
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Pszczyna (śląskie)

OBSŁUGA BASENU KĄPIELOWEGO - od 1 850 PLN

utrzymywanie czystości oraz obsługa klientów korzystających z obiektów Centrum Sportu i Rekreacji "WODNIK", udzielanie informacji
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Ozorków (łódzkie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

GARBARZ SKÓR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Wągrowiec (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA/DOPOSAŻENIE/15/8622 - od 1 750 PLN

wstępne przygotowanie potraw, mycie naczyń
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowo - remontowe
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Sępopol (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK PALACZA - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie kotłowni, inne prace
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Banie Mazurskie (warmińsko-mazurskie)

939U - MECHANIK URZĄDZEŃ PRECYZYJNYCH - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Radom (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Pawłowice (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zduny (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów mechanicznych, weryfikowanie ustarek. Praca w wymiarze 1 etatu, jednozmianowa, w godz. 8-16, w Chwaszcynie. Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku i wykształcenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chwaszczyno (pomorskie)

REFERENT BIUROWY - 997,4 PLN

wypisywanie dokumentów zwiazanych z przyjęciem i wydawaniem towaróww zakładach produkcyjnych i hurtwni, prace biuroweOferta stażu - przeznaczona dla osób po 30 r. ż zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty, materiałów stomatologicznych, użytkowanie, przechowywanie urządzeń, aparatów oraz instrumentów stomatologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rybnik (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

-prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Świebodzin (lubuskie)

kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Jarosław (podkarpackie)

BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

nadzór nad pracownikami - branża ogrodnicza
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Nowa Wieś (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa klientów, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, metkowanie towaru, układanie na półkach, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Zgłobice (małopolskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

obsługa sklepu Allegro oraz sklepu internetowego, opracowywanie graficzne zdjęć w prgramach graficznych, analiza konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

OPIEKUNKA Z ŻŁOBKU - do 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych w żłobku, opieka nad dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Katowice (śląskie)