Praca ELEKTRYK(NR 5432) Bydgoszcz ALLRISKS-INSURANCE KRZYSZTOF DALASIŃSKI

Jana III Sobieskiego 5 lok. 22, 85-060 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn, urządzeń, instalacji elektrycznych, czytanie schematów elektrycznych, wykonywanie modernizacji instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł brutto/godzinę

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK(NR 5432)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Inżynier elektryk

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe, min. 3 lata doświadczenia zawodowego, biegła znajomość języka rosyjskiego oraz ukraińskiego, gotowość do pracy w delegacjach

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: ALLRISKS-INSURANCE KRZYSZTOF DALASIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Tadeusza Kościuszki 27 lok.4, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. 511-977-191 w godz. 8.00 - 16.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00 - 16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27 lok.4

danePracodawcy_nrKraz: 13241

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*