Praca ELEKTRYK Radomsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: wg zakresu czynności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 240 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 240 PLN

Data zakończenia pracy: 12.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

51S KOLORYSTA - od 1 850 PLN

znajomość doboru kolorów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

obsługa klienta, obsługa magazynu, branża budowlana, dla osób zarej. w Urzedzie do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Jarosław (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, prace porządkowe, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Łęczeszyce (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Obróbka maszynowa i ręczna drewna
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Olesno (opolskie)

PRACOWNIK DS KOSZENIA TRAW, KRZEWÓW - do 925 PLN

dbanie o porządek i czystość na trawnikach osiedlowych;
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Chorzów (śląskie)

STARSZY DEVELOPER (SENIOR DEVELOPER) - od 24 500 PLN

Odpowiedzialność za prowadzenie analiz, projektowanie oraz wdrażanie i utrzymanie systemów na platformie analitycznej; Przeprowadzanie testów w zakresie rozwoju i automatyzacji; Odpowiedzialność za prowadzenie analiz, debugowanie oraz rozwiązywanie problemów, dostosowywanie wykonawstwa oraz zrozumienie istniejących aplikacji Java; Współpracuje z analitykami biznesowymi oraz innymi członkami zespołu w celu przełożenia wymogów biznesowych na wymogi oprogramowania; Projektowanie, tworzenie pierwowzorów i dokonywanie iteracji w celu stworzenia innowacyjnych rozwiązań dla zaspokojenia wymogów użytkownika;
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

Pomoc przy wykonywaniu napraw sprzętu, maszyn
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Bochnia (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno wychowawczych z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, w zakresie minimum wychowania przedszkolnego.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kiełpino (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w j.chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

obsługa interesantów z zakresu udostępnienia zasobu geodezyjnego i kartograficznego
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

MOBILNY DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 9.00-17.00
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK (J.UKR, J.ROS) - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Czarnków (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Pawłowice (mazowieckie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych;
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wąsosz (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - 997,4 PLN

wedlug programu stażu(rekrutacja pracowników, pozyskiwanie kandydatów na rynku pracy, budowanie relacji z klientem, prowadzenie bazy kandydatów)
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Legnica (dolnośląskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

wpisywanie zleceń transportowych do systemu SAP, planowanie transportu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Osiedle Niewiadów (łódzkie)

KROJCZY - SZWACZ - REFUNDOWANE - od 1 850 PLN

Krojczy - szwacz
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kąkolewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Montaż stolarski PCV
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Nowa Sól (lubuskie)

ASYSTENT W DZIELE KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Wprowadzanie dokumentów do programu.Odbieranie dokumentów od klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Słupsk (pomorskie)

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH - od 1 900 PLN

sortowanie odpadów na linii sortowniczej odpadów zmieszanych z podziałem na frakcje nadające się do powtórnego wykorzystania m.in. szkło, papier, tworzywa sztuczne itp.; sortowanie surowców wtórnych na linii surowców wtórnych; obsługa urządzeń stosowanych do sortownia odpadów komunalnych zmieszanych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lubań (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Częstochowa (śląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie, kursy z zakresu kosmetolog, mile widziane doświadczenie. Zakres obowiązków: obsługa klienta salonu kosmetycznego, wykonywanie zabiegów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK PRALNI WODNEJ - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn pralniczych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kraków (małopolskie)

814U - KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

kompletowanie dokumentów księgowych, sprawdzanie poprawności, wprowadzanie do programu księgowego
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- przyjmowanie towarów do magazynu, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia- wydawanie towarów z magazynu w/g faktur wystawionych- utrzymanie porządku na magazynie- przestrzeganie przepisów BHP
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Wykonywanie prostych, rutynowych prac związanych z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków. Miejsce pracy: Wrocław, różne budowy (m.in.: Dworzec PKS).
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 925 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Łuków (lubelskie)