Praca ELEKTRYK KONSERWATOR Poznań SZPITAL KLINICZNY im. H. Święcickiego UM im. Karola Marcinkowskiego

Stanowisko: ELEKTRYK KONSERWATOR

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: elektryk konserwator

Data publikacji: 2016-09-21

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: SZPITAL KLINICZNY im. H. Święcickiego UM im. Karola Marcinkowskiego

PRZYBYSZEWSKIEGO 49, 60-335 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK KONSERWATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie na stanowisku - wymagane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. zawodowe wykształcenie; uprawnienia w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń do 15 kV

Nazwa pracodawcy:
SZPITAL KLINICZNY im. H. Święcickiego UM im. Karola Marcinkowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: zgłoszenia telefoniczne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: PRZYBYSZEWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 49

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.09.2016