Praca ELEKTRYK Knyszyn kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną; instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji,maszyn i urządzeń elektrycznych; wykonywanie prostych przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa linii kablowych; przeprowadzanie konserwacji oraz naprawa układów automatyki; wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywaniem oceny ich stanu technicznego

Data publikacji: 2015-12-21

Lokalizacja: Knyszyn (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Knyszyn, powiat: moniecki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną; instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji,maszyn i urządzeń elektrycznych; wykonywanie prostych przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa linii kablowych; przeprowadzanie konserwacji oraz naprawa układów automatyki; wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywaniem oceny ich stanu technicznego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Knyszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: moniecki

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 03.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia SEP do 1 kv

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe: 3 m-ce; umiejętności: montaż instalacji elektrycznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

Wyzwolenia 22, 19-100 Mońki, powiat: moniecki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: moniecki

Gmina pracodawcy: Mońki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mońki

Ulica pracodawcy: Wyzwolenia

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.12.2015