Praca ELEKTRYK Dzierżoniów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 01.04.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy:
Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DZIAŁU KSIĘGI GŁÓWNEJ/ GA SPECIALIST - od 4 700 PLN

przygotowywanie ddeklaracji VAT, przetwarzanie not kredytowych, przygotowywanie sprawozdań intrastat, wspieranie zadań w zakresie akcyzy dla klienów ze Szwecji, Rosji, Ukrainy, wprowadzanie danych do systemu ERP, zapewnienie prawidłowego przygotowania wyniku finansowego, weryfikacja, księgowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowo-administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Laski (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - do 925 PLN

Montaż konstrukcji metalowych, stalowych i żelbetonowych m. innymi za pomocą spawania. Montaż prefabrykowanych elementów kablobetonowych i strunobetonowych. Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne/budowlane. Doświadczenie zawodowe 4 lata.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kobyłka (mazowieckie)

KONSERWATOR - od 1 500 PLN

Wykonywanie prac przy naprawach i usuwaniu drobnych usterek, drobnych prace remontowych, prac w zakresie robót elektrycznych (wymiana świetlówek, żarówek, itp. prace w zakresie robót stolarsko-mechanicznych, hydraulicznych). Umowa na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Lublin (lubelskie)

DEKARZ - IZOLER - od 1 850 PLN

demontaż i montaż dachów: blachodachówka, dachówka, kładzenie papy, różne rozbiórki, montaż i demontaż izolacji termicznej w przemyśle
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Radomsko (łódzkie)

OPERATOR FREZARKI STEROWANEJ NUMERYCZNIE CNC - 997,4 PLN

przygotowanie materiału do obróbki
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Świętochłowice (śląskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace związane z utrzymaniem dróg, chodników i przystanków
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dzierzgowo (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY SPRZEDAŻY I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK BLACHARZA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Wrocław (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 11,5 PLN

Prace spawalnicze elektrodą Mig i Mag umiejętność czytania rysunków
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Brzezie (opolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Trakiszki (podlaskie)

KELNER - 997,4 PLN

znajomość zasad obsługi kelnerskiej, znajomość kart menu, dbanie o estetykę nakryć stołów, obsługa gości w restauracji (zgodnie zprogramem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bełchatów (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

Ewidencjonowanie korespondencji wpływającej i wychodzącej, przygotowywanie dokumentacji do zarchiwizowania, obsługa programów komputerowych Lotus, PPZ i inne, sporządzanie spisów archiwalnych i protokołów brakowania, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Katowice (śląskie)

ASYSTENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Asystentka biura obsługi nieruchomości i kredytów. Obsługa Klienta. Tworzenie bazy Klientów. Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

HYDRAULIK - PALACZ - 997,4 PLN

usuwanie odpadów z terenu kotłowni, naweglanie, prace konserwacyjne
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzątanie biura
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Opole (opolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Fakturzystka
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Golcowa (podkarpackie)

ODLEWNIK WYROBÓW CERAMICZNYCH - od 2 000 PLN

proste czynnosci produkcyjne
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Szychowo (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 1 040 PLN

obróbka elementów metalowych, przygotowywanie konstrukcji, cięcie, gięcie
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Miedźna (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Olsztyn (śląskie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

Obróbka elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Trzcinica (podkarpackie)

STAŻ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Kotórz Mały (opolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie ciągników sidłowych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Przybyradz (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Sanok (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Andrespol (łódzkie)