Praca ELEKTRYK Brzeg Brzeskie Centrum Handlowe "Marko" Zakład Pracy Chronionej sp. j.

Trzech Kotwic 11, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: prace elektryka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzeg

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Brzeskie Centrum Handlowe "Marko" Zakład Pracy Chronionej sp. j.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Trzech Kotwic

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*