Praca ELEKTRONIK (SERWIS I NAPRAWA WAG ELEKTRONICZNYCH) Wola Lisowska P.U.H. SYSTEM-WAG Leszek Badzio

Stanowisko: ELEKTRONIK (SERWIS I NAPRAWA WAG ELEKTRONICZNYCH)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Naprawa i konserwacja wag elektronicznych

Data publikacji: 2016-01-18

Lokalizacja: Wola Lisowska (lubelskie)

Pracodawca: P.U.H. SYSTEM-WAG Leszek Badzio

21-100 Wola Lisowska 8A, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK (SERWIS I NAPRAWA WAG ELEKTRONICZNYCH)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Lisowska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubartowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubartów

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: P.U.H. SYSTEM-WAG Leszek Badzio

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt osobisty w godzinach 8:00 - 17:00, telefoniczny lub CV na adres e-mail.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8:00 - 17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubartowski

Gmina pracodawcy: Lubartów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wola Lisowska

Numer budynku pracodawcy: 8A

Profil działalności pracodawcy: Naprawa i konserwacja wag

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*