Praca ELEKTRONIK Kotlin KAROL WODNICZAK NAPRAWA SPRZĘTU RTV I AGD

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 11, 63-220 Kotlin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Naprawa sprzętu RTV i AGD, sprzętu komputerowego, montaż anten

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kotlin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarociński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kotlin

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: KAROL WODNICZAK NAPRAWA SPRZĘTU RTV I AGD

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: jarociński

Gmina pracodawcy: Kotlin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kotlin

Ulica pracodawcy: Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*

Podobne oferty pracy

KRAJACZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie detali zgodnie z wymaganiami dokumentacji technicznej. Obsługa suwnicy na krajalni nad gilotynami.
JAROMA S. A. - 2016-12-14 - Jarocin (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru. Udział w inwenturze.
Przedsiębiorstwo Budowl.-Handlowe"CEGIEŁKA" Włodzimierz Gościniak - 2016-04-19 - Wilkowyja (wielkopolskie)

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - od 2 500 PLN

wykończenia wnętrz, szpachlowanie, malowanie
PPHU DIMA PLUS Michał Andrzejczak - 2016-11-07 - Potarzyca (wielkopolskie)

KRAWCOWA/ SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży roboczej oraz reklamowej.
JAN GÓRAJEWSKI PPH "ARIADNA" - 2016-05-16 - Jaraczewo (wielkopolskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Prace budowlane, remonty
P.H.U. LESZ - BUD Leszek Błaszczyk - 2016-08-18 - Jarocin (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

organizacja biura, wystawianie dokumentów, fakturowanie
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe KIM Bogdan Bednarek - 2016-08-25 - Jarocin (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU SKÓR - od 2 000 PLN

segregowanie, ważenie i etykietowanie skór
Zakład Przemysłu Mięsnego"Biernacki" Sp. z o.o. - 2016-07-26 - Golina (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH - od 2 300 PLN

rozliczanie produkcji, analizy danych, raportowanie, tłumaczenie dokumentów na język angielski, kontakt z klientem anglojęzycznym, tworzenie dokumentacji produkcyjnej
Zakład Przemysłu Mięsnego"Biernacki" Sp. z o.o. - 2016-05-20 - Golina (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malowanie, szpachlowanie, murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków
GERONIMO MARIA SZYNAKA-TOMASZEWSKA - 2016-01-05 - Jarocin (wielkopolskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - 1 850 - 2 500 PLN

wg stanowiska
Jar-Drew PPUH Sp. z o.o. - 2016-07-12 - Golina (wielkopolskie)

ELEKTRONIK - od 2 000 PLN

naprawa modułów zasilających, lutowanie, pomiary elektryczne
"ERP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-13 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

MYJKOWY - od 1 850 PLN

mycie pojazdów ciężarowych do przewozu żywych zwierząt
Zakład Przemysłu Mięsnego"Biernacki" Sp. z o.o. - 2016-04-20 - Golina (wielkopolskie)

ELEKTRONIK - 2 500 - 4 500 PLN

Wykształcenie wyższe kierunkowe; min. rok stażu pracy; znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym; projektowanie; programowanie; montaż układów elektronicznych; mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu montażu instalacji i podzespołów urządzeń elektrycznych; znajomość programowania sterowników PLC; prawo jazdy kat. B; dyspozycyjność; jedna zmiana; praca w Pyskowicach oraz poza siedzibą firmy (Polska, Europa)
"MTL ASCO RAIL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-27 - Pyskowice (śląskie)

ELEKTRONIK - od 2 489 PLN

realziacja napraw serwisowych urządzeń będących w asortymencie firmy, zgodnie z przyjętym planem; rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania serwisowanych urządzeń
EMAKS spółka z o.o. spółka komandytowa - 2016-03-16 - Zielona Góra (lubuskie)

MURARZ - od 2 300 PLN

Roboty budowlane, wznoszenie ścian
Przedsiębiorstwo Usługowo-Remontowe-Janusz Skibiński - 2017-02-03 - Żerków (wielkopolskie)

TECHNOLOG ŻYWNOŚCI - od 1 850 PLN

Kontrola jakości, koordynacja produkcji, prowadzenie dokumentacji HACCP
SANTIA Elżbieta Świdurska-Zagórska - 2016-07-12 - Wojciechowo (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
Spółdzielnia Inwalidów "Prosna" - 2017-02-17 - Jarocin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa stacji i rozlewanie gazu
TEBAK Sp. z o. o. - 2016-06-03 - Witaszyczki (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

rozliczanie produkcji, wystawianie dokumentów

PIEKARZ-CIASTKARZ - od 1 850 PLN

produkcja i wypiek wyrobów piekarskich i ciastkarskich zgodnie z standardami firmy
Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna "ZGODA" w Jarocinie - 2016-09-21 - Jarocin (wielkopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Żerków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż art.spożywczych i przemysłowych
Sklep Spożywczo-Przemysłowy -Mariola Grześkowiak - 2015-11-25 - Zakrzew (wielkopolskie)

OPERATOR KRAJALNICY - od 1 850 PLN

Produkcja czyściwa- rozcinanie materiałów, wykrawanie elementów z odzieży, produkcja poszczególnych gatunków czyśca.
PPHU Wtórtex - Grzegorz Wodyński - 2016-06-07 - Kurcew (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - do 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z księgowościąRefundacja wynagrodz.i składek Zus do 30 roku życia
Biuro Rachunkowe ALIFIN Alicja Idziaszek - 2016-02-04 - Jarocin (wielkopolskie)

ELEKTRONIK - od 1 850 PLN

przeglądy i konserwacje maszyn, naprawa i modernizację układów automatyki, opiekę nad maszynami oraz kontrolę ich sprawności
Sanpro Job Service BPO SP. ZOO - 2016-01-14 - Świętochłowice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

obsługa programów i urządzen biurowych, przygotowywanie korespondencji, udzielanie informacji telefonicznych, porządkowanie i przechowywanie dokumentów
Zakład Usług Komunalnych Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - 2016-11-14 - Jarocin (wielkopolskie)