Praca ELEKTROMONTER Ostrowiec Świętokrzyski Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe BUDOMONT Jacek Reszka

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-06-03

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe BUDOMONT Jacek Reszka

Samsonowicza 35, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kv - E

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Elektromonter (elektryk) zakładowy

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe BUDOMONT Jacek Reszka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: ostrowiecki

Gmina pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Ulica pracodawcy: Samsonowicza

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy