Praca ELEKTROMONTER Mogilno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mogilno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mogileński

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Obr. Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: mogileński

Gmina pracodawcy: Mogilno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mogilno

Ulica pracodawcy: Obr. Mogilna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Instalacje elektryczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

dokonywanie prac porządkowych oraz nieskomplikowanych prac naprawczych w budynku i wokoło budynku
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

Magazynowanie, kompletowanie, konfekcjonowanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Pass (mazowieckie)

MANAGER (J. CHIŃSKI) - od 3 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA HOTELOWA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

MANAGER - od 1 850 PLN

kontrola sprzedaży i strat, rozwinięcie oferty o planowane imprezy, obsługa i oferta dla grup 10-30 osób, poszerzenie oferty konsumpcyjnejdziałania promocyjno - reklamowe, odpowiedzialność za pracę zespołu i podległych pracowników, odpowiedzialność za rentownośći przestrzeganie aktualnych przepisów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT/KA - od 2 231,29 PLN

prace biurowe, obsługa komputerowa wniosków, przygotowywanie ofert kredytowych i leasingowych
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Latchorzew (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - od 5 300 PLN

zapewnienie zaopatrzenia w surowce zgodne z zapotrzebowaniem oraz nabywanie dodatków do opakowań zgodnie z wymaganiami wewnetrznymi i Grupy Bel
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Chorzele (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Protokołowanie na posiedzeniach, sporządzanie i wysyłanie korespondencji wydziałowej, rozpisywanie sesji, prowadzenie urządzeń ewidencyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Płock (mazowieckie)

MŁODSZY MONTER/MONTERKA - od 12,5 PLN

Montowanie drobnych elementów (kable światłowodowe), kontrola jakości kabli. Dojazd ze Zgierza autobusem nr 2
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Stryków (łódzkie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ekspozycja towarów na półkach, dbanie o czystość w sklepie, pomoc w zakupach, wykonywanie innych zadań zleconych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Brudzeń Duży (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

pomoc w remontach bieżących, porządkach, pomoc kierowcy i w magazynie
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Belno (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

1. Przygotowanie podłoża.2. Planowanie, zakładanie i utrzymywanie terenów zieleni.3. Zakładane i pielęgnacja upraw ogrodniczych.4. Stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych zgodnie z okresami wegetacji roślin.5. Dobór narzędzi i sprzętu ogrodniczego do poszczególnych czynności.6. Dobór gatunków roślin, nasion, cebulek, sadzonek.7. Stosowanie uprawy gleby poprzez właściwe nawożenie.8. Przygotowanie mieszanek nasion traw na trawniki.9. Prowadzenie prac pielęgnacyjnych upraw i starych drzew.10. Wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin.11. Ścinanie, formowanie i karczowanie drzew i krzewów w sadach i parkach przy użyciu sprzętu mechanicznego.12. Prowadzenie krzyżówek i zapyleń roślin.13. Przesadzanie drzew, cięcie i formowanie żywopłotów.14. Przygotowanie zbiorów do przechowywania w okresie zimowym.15. Odczytywanie projektów budowy sadów, terenów zieleni.16. Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji ogrodniczej.17. Projektowanie i wykonywanie dekoracji roślinnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Sierakowice (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Białystok (podlaskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA (SPRZEDAŻ USŁUG KSIĘGOWYCH) - od 1 750 PLN

Pozyskiwanie klientów i obsługa klienta biznesowego, sprzedaż usług księgowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace termoizolacyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Sulnówko (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY (FUNDRAISER) - 997,4 PLN

zakres czynności: wyszukiwanie i pozyskiwanie funduszy z finansowania zewnętrznego dla planowanych przedsięwzięć, opracowanie i przygotowanie dokumentacji do złożenia wniosku o środki finansowane zgodnie z założeniami i potrzebami przedstawionymi przez wnioskodawcę.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Mielec (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Biecz (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sprzątanie obiektów i terenów wokół obiektów
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

1643U MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Radom (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym chińskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

INSTRUKTOR REINTEGRACJI ZAWODOWEJ - od 1 850 PLN

opieka i nadzór nad osobami niepełnosprawnymi zatrudnionymi w ZAZ
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Świerzawa (dolnośląskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża motoryzacyjna, przygotowywanie samochodów do życzenia klientów, mycie, suszenie, sprzątanie wnętrz, konserwacja.Praca na dwie zmiany w godzinach: 08:00-20:00.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łódź (łódzkie)

PRASOWACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, betonowej, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa gości, sporządzanie rachunków i rozliczeń kelnerskich, przygotowywanie sal konsumpcyjnych, utrzymanie estetyki sal.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Płock (mazowieckie)

REFERENT (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Zabrze (śląskie)