Praca ELEKTROMONTER Jadowniki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jadowniki, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przygotowanie stanowiska pracy do wykonywania, układania przewodów w bruzdach, wykonywanie bruzd pod kable. Pomoc w wykonywaniu pomiarów elektrycznych. Montaż osprzętu elektrycznego. Dbanie o porządek miejsca pracy. Praca w godzinach 7:00 - 15:00. Staż na terenie woj. małopolskiego.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jadowniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Piłsudskiego 19, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzesko

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: usugi w zakresie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż w sklepie z art. dla dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przygotowywanie ofert, wpisywanie polis.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Bochnia (małopolskie)

RECEPCJONISTKA - od 1 750 PLN

Obsługa recepcji hotelu, dokonywanie rezerwacji telefonicznej, internetowych, bezpośrednich, współpraca z portalami noclegowymi, kompleksowa obsługa gości hotelowych (zameldowanie, wymeldowanie, opieka podczas pobytu, obsługa kasy fiskalnej i komputera-faktury i paragony)
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Świętochłowice (śląskie)

TECHNOLOG - od 3 000 PLN

opracowywanie procesów technologicznych obróbki skrawaniem dla produkcji seryjnej i jednostkowej,nadzór nad przebiegiem istniejących oraz wdrażanie nowych procesów technologicznych,dobór narzędzi oraz przyrządów i sprawdzianów do procesu technologicznego,bieżący nadzór i kontrola przebiegu procesu technologicznego na produkcji,standaryzacja i optymalizacji procesów produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Gorlice (małopolskie)

ADMINISTRATOR STRON WWW, GRAFIK - od 2 300 PLN

administrowanie stron www, przygotowanie materiałów graficznych,
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z prograemm stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Jarosław (podkarpackie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie min. średnie; doświadczenie zawodowe mile widziane; komunikatywność; odpowiedzialność; zakres obowiązków: wsparcie pracy zarządu, przygotowywanie ofert, pozyskiwanie/ rekrutacja wolontariuszy, nadzór nad organizacją warsztatów i eventów, tel. obsługa partnerów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK ŚWIETLICY - do 1 850 PLN

przygotowywanie zajęć dla dzieci i młodzieży uczęszczających do świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Pokrzywnica (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

opieka nad osobami starszymi
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Krzeszów (dolnośląskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - od 1 850 PLN

Praca przy produkcji sprężyn.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Jastrowo (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

pomoc przy naprawie samochodów, wymiana podzespołów, dowóz części
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Leszno (wielkopolskie)

POMOCNIK - ARCHIWISTA DS. PRACOWNIKÓW - OBCOKRAJOWCÓW - od 150 PLN

Kontrola ważności paszportów, wiz i kart pobytu oraz innych zezwoleń na pobyt i pracę w Polsce. Archiwizowanie danych pracowników -obcokrajowców.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Łódź (łódzkie)

Przyjmowanie towarów. Obsługa kasy fiskalnej.terminala płatniczego, sporzadzanie raportów.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Nisko (podkarpackie)

572U PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Sanok (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie kontaktów handlowych z klientami polskimi oraz chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

staż
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Kawnice (wielkopolskie)

Sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Czostków (świętokrzyskie)

MONTER ZEWNĘTRZNEJ KANALIZACJI SANITARNEJ - od 18 PLN

Montaż rur i studni sanitarnych, studnie betonowe i plastikowe
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Chrząstowice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Uniejów (łódzkie)

HANDLOWIEC - do 1 850 PLN

Kontakt z klientem, sprzedaż, prezentacja oferty, pozyskiwanie klientów.
PROECO OLBUD Sylwester Oleś - 2016-03-23 - Brzesko (małopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 860 PLN

prace porządkowe wokół budynku Urzędu i na miejskich terenach komunalnych, drobne naprawy i remonty, sprzątanie przystankó komunikacji miejskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gubin (lubuskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 000 PLN

montowanie elementów chłodnic samochodowych oraz inne prace pomocnicze zlecona przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Skawina (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OKIEN Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 750 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-03 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. EXPORTU NA RYNKU INDYJSKIM - od 18 PLN

planowanie, monitorowanie, kontrola oraz bieżąca obsługa realizacji kampanii internetowych związanych z rynkiem indyjskim, nawiązywanie oraz obsługa bieżących kontaktów
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)