Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Rzeszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: s

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: w

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KAMIENIARZ - od 1 500 PLN

Cięcie, polerowanie granitu, rzeźbienie w granicie.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Głogówek (opolskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu7
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Tylice (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN - od 11 PLN

praca na produkcji w branży cukierniczej
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szumanie (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji kadrowej, przygotowywanie zestawień sprzedaży, przygotowywanie dokumentów zakupu i sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Biała Rawska (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

przewóz towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Bełchatów (łódzkie)

POKOJOWA - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 200 PLN

przygotowywanie i podawanie potraw, napoi, deserów z zakresu kuchni bengalskiej i tureckiej
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mława (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA - od 1 750 PLN

pomocnik operatora
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Smoleń (zachodniopomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH I PCV - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 20 PLN

wspieranie klientów w wyborze optymalnych dla nich rozwiązań, ustalanie i analiza potrzeby oraz oczekiwań klientów z Chin, a następnie na podstawie analizy dostępnych możliwości i rozwiązań, prezentacje klientom propozycji produktów, usług i technologii
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób po 30 roku życia, spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; mile widziane doświadczenie w branży cukierniczej lub piekarniczej; książeczka sanepidowska; zakres obowiązków: obsługa maszyn piekarniczo-cukierniczych, wyrób oraz sprzedaż wyrobów cukierniczych (deserów), dzienne przygotowania witryny sprzedażowej; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Pyskowice (śląskie)

HANDLOWIEC, OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE, SERWISANT - od 1 850 PLN

Kontakty z aktualnymi kontrahentami, wprowadzanie danych do komputera, obsługa i serwis maszyn sterowanych numerycznieII zmiany pn-pt
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kazimierzowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W HANDLU HURTOWYM - od 2 200 PLN

kontakt z klientami, negocjowanie umów, finalizacja kontraktów z klientami z Pakistanu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Pabianice (łódzkie)

MURARZ-KIEROWCA - od 1 750 PLN

Usługi ogólnobudowlane;Dowóz materiałów.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Budzyń (wielkopolskie)

POMOC ROBOTNIK-OGRODNIK - od 1 100 PLN

Praca przy konsewracji budynku, utrzymanie porządku na zewnątrz zakładu, pielęgnacja zieleni, ogrodów i trawników.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Lipniak (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydanie towaru, faktur.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 750 PLN

prace pomocnicze na budowie, prace na dachach
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Rumienica (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Antonie (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Poznanie zadań komórki finansowo- księgowej i uczestnictwo pod nadzorem w pracach zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Suwałki (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac polowych w gospodarstwie sadowniczym, cięcie sadu i sortowanie owoców prace porządkowe, sadzenie drzewek.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Główczyn (mazowieckie)

SPECJALISTA ROZLICZANIA CZASU PRACY KIEROWCÓW - od 1 750 PLN

Rozliczanie i prowadzenie ewidencji pracy kierowców
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Malbork (pomorskie)

ŚLUSARZ (Z) - do 1 850 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pomoc w udzielaniu informacji dotyczących programów obsługiwanych przez Biuro Powiatowe, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ WRPO - 997,4 PLN

staż - metkowanie towaru, układanie towaru w/g asortymentu, sprawdzanie dat przydatności do spożycia, utrzymanie porządku, przygotowanie produktu do sprzedaży, pomoc nabywcy w wuyborze towaru, dbanie o estetykę miejsca sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - do 1 850 PLN

zajęcia przedszkolne
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wielbark (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY - od 7 PLN

Miejsce pracy: Stręgoborzyce. Ochrona obiektu, dozór, prace fizyczne.Zmianowość oraz rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Proszowice (małopolskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Studzienice (pomorskie)