Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - BRYGADZISTA Brodnica CONNECT Marek Szczygielski

Miejsce pracy:
87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie podległymi pracownikami - obywatelami Ukrainy, rozliczanie pracowników, przydzielanie obowiązków.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Miesięczny system wynagrodzenia.

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: graficzny program komputerowy Auto Cad

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie średnie: elektryk. 3 lata doświadczenia zawodowego; Udokumentowane kierowanie grupą pracowników z Ukrainy, znajomość AutoCad. Biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i w piśmie.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: CONNECT Marek Szczygielski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Skłodowskiej-Curie 71a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP, CV i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Adres strony pracodawcy: www.conn.pl

Ulica pracodawcy: Skłodowskiej-Curie

Numer budynku pracodawcy: 71a

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych